www.sudzibas.lv Gan Bei Plaza Negaršīgs ēdiens

Gan Bei Plaza - Negaršīgs ēdiens

Bijām vīlušies aizejot uz labi zināmo, populāro “restorānu” Gan Bei. Sākumā jau izskats mani izbrīnīja - dīvāns bija savu laiku nokalpojis, ar izdilumiem un netīrs. Bet neskatoties uz to nolēmām tik un tā paēst šeit. Visi bijām šokā cik ēdiens bija negaršīgs. Par to, ka atnesa nepareizo kokteili pievērām acis. Neiesaku apmeklēt šo vietu, ja vēlaties paēst gan bei, izvēlaties akropoles vai Origo Gan Bei.

E

A anse22 29.09.2022

Помидорина а ты от кудава знаеш что там спрашивают официанты?! В фильме видел? Ты ведь кроме čili pica ни куда не можиш себе позволить сходить, и то плакал что тебе халявную пицу не дали :)))))
Un kopš kura laika Gan Bei ir populārs restorāns?!
Kafejnīca es vēl ticešu, bet ne restorāns, tad jūs noteikti nebijāt Gutenberg tas gan ir restorans

A anse22 30.09.2022

Размешил :)))) да вы помидорина однако :)))) в отличии от тебя я могу и поиграть и в ресторане посидеть, ты бы сам работу нашол бы и не сутками тупые комменты писал бы здесь и у мамы деньги клянчел хакер недоделоный :))))) самому не стыдно здоровый мужлан на шеи мамы сидишь, тебя уже весь раён знает чудо тепличное!