Gamintojas UAB IMA,Europas pr. 124,Kaunas LT-46351,Lietuva.Tel/faks 837337915 - Nekvalitatīva putu polistirola līme

Esiet uzmanīgi!Nopirku ''DEPO" veikalā putu polistoriola plāksnes un līmi ar ko viņas pielīmēt, jau atverot vaļā spainīti ar līmi tā likās dīvaina, jo pretstatā rakstītājam uz spainīša bija jābūt baltai dispersijas līmei, bet tās vietā es ieraudzīju brūngan-pelēku želejveidīgu masu kura līmējot izsūcās caur putu polistēram atstājot uz tā nenosakāmas krāsa plankumus kuri tā arī nepalika balti!Ticot rakstītājam, ka līme ir ar augstu liptspēju cerēju, ka labi turēsies, bet veiksme nebija manā pusē, jo plāksnes sāka krist no griestiem jau pēc pāris stundām!Tāpēc ieteikšu tomēr lietot līmi kura ir uz ''PVA'' līmes bāzes-iztur pat mitrās vietās, kā pimēram vannas istabā.Dīvaini, bet tai ''leišu brīnumlīmei'' pat derīguma termiņš ir līdz 2009 gada jūlijam.

R