www.sudzibas.lv Galzemji Viesu nams Slikta attieksme, netīrs

Viesu māja "Galzemji" - Slikta attieksme, netīrs

Tikko Galzemjos nosvinējām kāzas. Sākumā viss šķita OK, līdz dienai, kad braucām dekorēt. Baseins bija netīrs- pa virsu ūdenim peldēja eļļaini pleķi, ūdenī bija lapas, tas bija lietots, bet mums vajadzēja par to maksāt 15 eur. Iebildām, ka tādā ūdenī neviens iekšā nekāps un ūdens tika izlaists ārā...
Ledusskapji smirdēja. Negribējās tādos neko iekšā likt, nācās pašiem mazgāt, iesmērēt ar citronu, ielikt kafiju. Grīda virtuvē bija netīta, zālē piestaigāta, skats ne tas labākais. Uz palodzēm bija beigtu mušu kaudzes, kuras pašiem vajadzēja tīrīt.
Kā ēdinātājus baidījāmies viņus ņemt, tāpēc ņēmām saimnieces, kas gatavos silto viesu namā uz vietas kāzu dienā. Izrādās tur nebija neviena naža, dakšas, karotes- NEKĀ! Tikai tie, kas savervēti uz galda. No viesu nama nomājām galdautus, traukus un glāzes galda klāšanai. Saimniece teica, ka pilns komplekts maksā 3 eur/cilv. Par 50 cilvēkiem vajadzēja būt 150 EUR, bet vēlāk viņa prasīja 200eur. Es iebildu, ka vajadzēja būt 150eur, uz ko saņēmu īsziņu- OK. Kāzu dienā izrādījās, ka uz galda ir TIKAI siltā ēdiena šķīvis un viss! Ne auksto ēdienu šķīvji, ne brokastu šķīvji. Vēl domāju, ka varbūt no rīta nāks novākt un nomazgās, bet nekā. Manas draudzenes un vecāki manās kāzās mazgāja šķīvjus!!! Kaut kas nedzirdēts!
Pluss no 2 tualetēm, vienā ir saplēsts poda vāks. Skats pretīgs. Tiešām nevar nomainīt?
Runājot par 50 guļvietām- ir 50 spilveni, bet segas gandrīz uz pusi mazāk. viena sega pārvilkta pāri 2-3 guļvietām, kas nozīmē, ka vietām 3 cilvēkiem jāsedzas ar vienu segu! Mums daudzi viesi naktī aizbrauca prom un tikai tas glāba situāciju, ka viesi varēja normāli apsegties.
Galu galā šie sīkumi atstāja pamatīgu rūgtumu sirdī. Saimniece beigās uzbļāva, ka pati esmu vainīga, jo negribēju maksāt, lai gan samaksāju tik, cik sākumā bija runāts. Vieta smuka, bet attieksme pretīga. Neiesaku šeit palikt un mēs noteikti neatgriezīsimies.

E

Eseseseseseseses 01.04.2016

:D :D :D reaali apsmejos, piedod! Normals piegajiens "biznesam" - telpas iztiira sezonas pirmie klienti :D

Bet ja nopietni - butu loti smiekligi, ja nebuutu tik skumji un izbojaatas kaazas. Pirmo reizi dzirdu, ka no viesu majas atseviski ir janomaa galdauti un galda piederumi. Nezinu, vai meginaajaat taupiit, manupraat, ir gadiijumi, kad knapinashanaas neatmaksaajas.

E el.ly 04.04.2016

Mes nekaulejamies. Cik prasija, maksajam. Bet preti solito nesanjemam.