Gallery estate - Krāpšana

Krāpnieku kantoris nevienam neiesaku sadarboties ar viņiem citādi bļauj telefonā! Pārdevu viņiem dzīvokli pirkuma līgumā tika minēts ka pircējs tas ir Galery Estate pēc pirkuma pārņem uz sava vārda maksājumus! Šodien 21.01.2019 veicu zvanu apsaimniekotājam nip Jelgava dzīvoklis joprojām ir uz mana vārda! Ja gribiet maksāt šai mafijas bandai mūža garumā sadarbojieties ar viņiem!

N

D Dzheina 24.02.2020

Pilnībā piekrītu par krāpšanu. Kad nācās ar viņiem sadarboties, tad visu viena shēma - no pārdodamajiem dzīvokļiem iznes labākās mēbeles, lai pārdotu. Kad sazinājāmies ar īpašnieku, tad telefoniski bļāva un draudēja.

G Gallery estate 21.07.2020

Gallery Estate:

G Gallery estate 21.07.2020

Gallery Estate: atsucoties uz sūdzību gribam informēt, ka visus pirkuma līguma nosacījumus pilnīgi izpildījām. Pārdevējs nevienu centu nepārmaksāja un visu pirkuma summu saņēma savā kontā.
Gadas ka, nevar visus nosacijums izpildīt momentāli, tāpēc arī esam pateicīgi sapratigiem klientiem. Tātad sūdzība nav taisnīga.
Mēs nodrošinām saviem klientiem visus darījumus ar Nekustamiem Īpašumiem un pārstāvam intereses visus gadījumos.
Ar cieņu sia Gallery Estate