Gallery Estate - Krāpšana

Krāpnieku kantoris nevienam neiesaku sadarboties ar viņiem citādi bļauj telefonā! Pārdevu viņiem dzīvokli pirkuma līgumā tika minēts ka pircējs tas ir Galery Estate pēc pirkuma pārņem uz sava vārda maksājumus! Šodien 21.01.2019 veicu zvanu apsaimniekotājam nip Jelgava dzīvoklis joprojām ir uz mana vārda! Ja gribiet maksāt šai mafijas bandai mūža garumā sadarbojieties ar viņiem!

N.

Tu Turkey901 21.01.2019

Pārdodot dzīvokli tajā paša vai nākamajā dienā ar pirkuma līgumu jādodas pie apsaimniekotāja un jāpārformē saistības uz jauno īpašnieku, kas minēts pirkuma līgumā, tas pats ar elektroenerģiju, gāzi, citādi Jūs būsiet parādā un, iespējams, tiksiet nodoti parādu piedzinējiem, jo apsaimniekotājs neseko līzi zemesgrāmatas ierakstiem.

N. N.A. 22.01.2019

Diemžel tas nav tik viekārši NIP Jelgava paziņo ka maksājumus uz sava vārda var pārņemt tikai dzīvokļa jaunais īpašnieks ierodoties pie viņiem !

Tu Turkey901 22.01.2019

Toties Jūs varat izbeigt līgumu, kurš Jums ir savā starpā noslēgts ar apsaimniekotāju, pamatojums ir Zemesgrāmatas ieraksts par īpašnieka maiņu un pirkuma līgums.