www.sudzibas.lv Galleria Riga Alkatīgi bezkauņas

Galleria Riga - Alkatīgi bezkauņas

Vakar ar auto iebraucu Galleria Riga "atvērtajā" tirdzniecības centrā, izmantojot autostāvietu. Iepirkos vakariņām (15 LVL) "Rimi" + - 20 min.. Pie izbraukšnas "pārsteigums" - 2 LVL par auto stāvvietas izmantošanu. Paldies, bet vairāk tur kāju nesperšu un citiem arī to pašu ieteikšu. Lieki piebilst, ka pie iebraukšnas informācija par auto stāvvietas apmaksu nekur neparādās. It kā sīkums tie 2 LVL, bet tomēr skaidrs vēstījums no Galleria Riga īpašniekiem - Tu esi iekritis un maksāsi par izbraukšanu... pretīga sajūta un sabojāts vakars. Aizrijaties ar tiem 2 LVL. Tagad centrā iepirkšos tikai Stockmann, tur vismaz vērtē klientu un stāvvietu apmaksā līdz stundai, ja tur iepērcies.
P.S. Tīri subjektīvi - bezgaumības un ārišķības kakafonija Galleria Riga tirdzniecības centrā, gan interjerā, gan veikalu (kuru lielākā daļa pat vēl nav atvērti) klāstā. Noteikti nebūšu šī uzņēmuma klients.

R

F FAKTUSSTUDIJā 02.11.2010

Tik daudziem nupat atverusies galerija jau sabojajusi omu?

R Renārs 02.11.2010

Jā, sabojāja omu. Tādu alkatīgu sīkstuļu attieksme sabojā omu. Un jau daudzi šo faktu ir izklāstījuši. Ja Galleri Riga cer uz to, ka viņi būs izņēmums un visi nu skries uz turieni - lai paši ieskrienās. Jau visi mani labākie paziņas un draugi ir informēti par šo jauko "pārsteigumu" un noteikti tur nedosies iepirkties... un viņiem arī ir draugi un paziņas.

T tānutasir 05.11.2010

Eh, man arī šitā sanāca- pie iebraukšanas NEKĀDAS norādes. Pie izbraukšanas par 1h un 9 min. jāmaksā bija LS 4!!! Nu nav jau mirstamvaina, bet brīdinājumu pie iebrauktuves gribējās gan redzēt. Negodīgi ...

A Artūrs 05.11.2010

Pie iebrauktuves uz sienas ir plāksnīte ar izcenojumiem, ja kāds nav pamanījis! ;)

D Dainis 06.11.2010

Plāksnīte? A4 formātā, kurā rakstīts sīkā šriftā, ka izcenojumu tabula pieprasāma pie administrācijas? :DDD
Parasti izcenojumus par pakalpojumiem liek REDZAMĀ vietā, bet tur iebraucot tas NAV labi redzams. Pareizi vien ir - bezgoži, alkatīgi sīkstuļi! Vairāk nerādīšos tajā "Purvciema baroka style" uzfifinātajā iestādē :DDD

D darbonis 06.11.2010

Galerija Rīga - smieklīgs nosaukums! Varēja kko labāku izdomāt.
Šito sērgu ievazāja Aruz, pēc tam GC un tagad Riga!

Vārdu sakot, izčakarēja skaistu vārdu "galerija", kurš agrāk apzīmēja mākslas telpu, kur baūdīt mākslu, bet tagad šis vārds asociējas ar kārtējo lielveikalu!

Fui PR un reklāmas lauciņā.

K Kriss 07.11.2010

viss normāli, ja vari atļauties ierasties tādā veikalā, tātad tev ir nauda, un tu neesi no taupīgajiem, ja iepērcies stockman, tad arī ir nauda, tad nafig čīkstēt par kautkādiem 2 ls???

T tānutasir 07.11.2010

Kriss, Tavs arguments galīgi nevietā. Runa ir par informācijas izvietošanu REDZAMĀ vietā. Pie iebraukšanas tad onka ar žigulīti var pieņemt lēmumu- braukt kā turīgam cilvēkam iepirkties vai tomēr ne. Un kā, johaidi, var zināt, kāda biezuma tirdzniecības centrs tas ir, ja neesi nekad tajā vēl bijis?

M Mellene 08.11.2010

Pilnīgi piekrītu pēdējam komentam:)

F fujaks 08.11.2010

Jā, man ar tas sabojāja garīgo, un pat ne tik ļoti tas, ka viņi nevar saskaldīt stāvēšanas laiku pa pusstundām, bet vairāk nokaitināja, tas, ka nevareja norēķināties tajā aparāta ar monētām, un nav izlikts nekāds brīdinājums, un tu kā lohs ar maisiem skrien pie apsarga, kurš pilnīgā pohujā paziņos, ka redz ar monētām nevar maksāt. Labi, ja man tas papīrnieks ir, bet ikdienā makā stāv tikai pāris lati monētās priekš stāvvietām un kafijas aparātiem, pārējā laikā man ir vai nu kontā vai iespējams vispār nav, ko man tāda gadījumā darīt!?
Un vispār GR ir pornogrāfija, tas ir kā no salaspils apļa paņemt meiteni, uzfrišināt un izgrūst uz Victoria's Secret skatuves. Vēmiens nāk.

F Francis 09.11.2010

Ne jau tos 2 latus man ir zheel, bet gan riebjaas taada attieskme!!!Pilniigi identisks gadiijums kaa pirmajam suudzeetaajam!!!Pretiigi un nemuuzham tur vairaak neraadiishos!!!

F Francis 09.11.2010

Un piliibaa piekriitu par to ka tur ir pornograafija nevis interjers!!!

D Dora 09.11.2010

Šodien biju tur un iebraucot speciāli meklēju izcenojumu, bet neatradu. Iekšā nebraucu, atstāju ārā, kur bija diezgan daudz brīvu vietu.Tomēr arī pievienošos tiem cilvēkiem kuri vairāk šo "iestādi" neapmeklēs.Tur ir patiesa pornogrāfija visā.Laikam visu tirdziecības centru esence.kuri ir ienākuši pēdējos gados.Murgs un visa cilvēciskā apdiršana.Ja viņi pozicionē sevi kā exkluzīvus tirgotājus, tad varu pateikt ka tas ir centrāltirgus, tikai apzeltīts.Kā jau minēja te viens cilvēks-mauka no apvedceļa, kura ir uzkrāsota un apkarināta ar bižutēriju.Paredzu smirdīgu galu šim iestādījumam.Pievienojos tiem kuri nekad vairāk tur neies un citiem ieteiks to pašu!
Ar cieņu Dora Leimane.

D Dora 09.11.2010

Jā, mīnuss no manis.

B Bobčiks 10.11.2010

Nezinu gan!!! šodien atbraucu uz pilsētu un parkojos Galleria Riga stāvvieta. Nostāvēju 2, 5 stundas un samaksāju 2 LS. Vajadzētu pārbaudīt!!!

л Лада 10.11.2010

stavvieta man ari nepatika
bet vismaz tev nedirsh virsuu kaa GC veikalaa OLIVIERS tada nepanesama blondine

Z zonts 11.11.2010

Neforši gan, tā var aizbiedēt ļoti daudzus klientus. Galerija nopelnīja uz kāriem, nomnieki pazaudēja uz pirkumiem.

Z Zane 11.11.2010

Uz GR vispār nav vērts iet, kamēr tur lielā daļa telpu stāv tukša. Braukā kā muļķis pa stāviem un mēģini ieraudzīt, vai kāds veikals stāvā vispār strādā. Tikai lejas daļa ir apdzīvota, bet, piem., 6.stāvā, kur norādīts, ka ir grāmats u.c., tās grāmatas ir tikai 1 veikalā. Ne tur Jāņa Rozes, ne Zvaignes grāmatnīcas.
Acīmredzot prasa pārāk lielas nomas maksas. Redz, kā Barona centrs - tagad jau kā parodija palicis, jo augstāk par 1.stāvu nav ko meklēt, kaut gan kādreiz arī 2.stāvs bija pilns ar veikaliem. Tā, lūk, iet pārāk kārīgiem ļautiņiem.

K Krampis 12.11.2010

Kura tā Kunga prātā apdalītā mājsaimniece viņiem taisijusi to "interjeru"?Kā iegāju-apdi*sos no rēkas.Mašinu atstāju ārā, jo patiešām pie iebraukšanas nebija skaidrs par to cik jāmaksa un pa kādu laiku, palika aizdomīgi, bet ilgāk par 5 minūtēm tur izturēt nav iespējams.Nosprāgs ka saku pavisam drīz šitā parodija par kārtējo "galerīju"

B Bijušais klients 17.11.2010

Dziivoju netaalu. Rimi ir ok. Paareejie veikali kautkad jau atveersies. Bezmaksas staavvieta ir sveetdienaas. Uz jumta jauka terase. Tur laikam biezhi ciemoshos. A veikals normaals, ne labs ne slikts.
Vieniigais sasmiidinaja tas japaanju prechu veikals. Ka tikai heriglifi virsuu, tad jebko par preci no japaanas var saukt droshi.
Kraukshkjiigas pupas ar wasabi, tazhots taizemee, iepakots vaacijaa. visi taas bezgaumiigaas teejas un sushi serviizes noteikti naak no kjiinas. Un paardeveejas tik smiekliigi visu laiku uzsver ka viss esot no japaanas. Riit ieshu ar vinjaam runaaties :)