www.sudzibas.lv Galerija skatuve DEGUNRADZIS nedod kases čekus, vai nemaksā nodokļus

Galerija skatuve DEGUNRADZIS - nedod kases čekus, vai nemaksā nodokļus

Ir Rīgā jauka vieta - Galerija skatuve Degunradzis. Regulāri tur notiek koncerti. Par to paldies. Nav daudz Rīgā jauku un mājīgu vietu. Gribētu zināt, kā gan ir ar bāru. Otro reizi esmu tur neilgā laikā. 17.01. biju uz grupas "Klaidonis' koncertu.Cēsu ielā 20, galerijas telpās esošā kafe visa vakara garumā ne reizi neizsita čeku par pirkumu. Pārtraukumā es, kā visu mūžu nodokļu maksātāja, piegāju pie vakara organizētājas un vaicāju, kādēļ tā. Atbilde - nav laika izsist čeku. Čekus klienti nesaņēma arī pēc lūguma. Atbilde - pēc koncerta būs inventarizācija. Un tā jau otro reizi. Bet es taču maksāju nodokļus... Tādēļ mūsu valstī naudas ir tik , cik ir. Nesen biju Spānijā. Tur mani sabāra, ja nesagaidīju čeku par pirkumu. Lūdza, pat spieda paņemt. Par skatuvi Degunradzi un tur notiekošo gan vajadzētu painteresēties Valsts ieņēmumu dienestam.