www.sudzibas.lv Galdnieks Juris Lauriņš Neizpilda darbus, neiekļaujas termiņos, neatgriežas objektā un apkrāpj cilvēkus

Galdnieks Juris Lauriņš - Neizpilda darbus, neiekļaujas termiņos, neatgriežas objektā un apkrāpj cilvēkus

SIA "Mēbeļu vīri" galdnieka Jura Lauriņa personā neizpilda norunātos termiņus, neievēro atrunāto darbu izpildes laikus, pieprasa apmaksāt 100% avansu un sešu mēnešu ietvaros nespēj realizēt nepabeigtos darbus!
Uzsākot virtuves mēbeles ražošanu/montāžu 2021, gada aprīlī, darbus izpilda daļēji, un sešus mēnešu vēlāk nav pabeidzis iesāktos darbus ignorējot zvanus, lūgums izpildīt darbus.
Principā ja vēlaties izniekot naudu, dzīvot "pusfabrikātā" jeb par samaksāto naudu saņemt daļēji uzražot un uzstādītu mēbeli silti iesaku izvēlēties šo galdnieku "kantori" - galvas sāpes garantētas, dienas izniekotas gaidot ierodoties galdnieku, nervi pazaudēti mēģinot sazināties un principā arī nauda izmesta vējā!