www.sudzibas.lv gala,kulinarija apkalposana,kvalitate

gala,kulinarija - apkalposana,kvalitate

Regulari ieperkos Rimi, , Mola, , .Biju 23.04.08.Galas vitrinas tuksas, nelaipna galas nod pardeveja-Tatjana, neruna latviesu valoda.Kulinarijas nodalas stendos, kupati ar iztecejusam asinim no produkta, tatad -veci, kaut gan termins bija 23.04.-parfaseti.Kulinarijas nodalas vitrina stav tuksas sales, nav produktu?Biesu salati ar skabuma piegarsu, no galas salatiem tika iznemts mats.Par sim un citam nebusanam varetu turpinat, bet nu jau ar kontrolejoso instituciju starpniecibu.Cik ilgi turpinasies nirgasanas par pircejiem.Ludzu savediet kartiba veikala, konkreti so nodalu, darbinieku atbildibu pret pircejiem.

B bonisss 25.04.2008

risinājums, dodies uz sky. kurš atrodās netālu no mola

N nene 26.04.2008

sky, kas atrodas netalu no mola - banani veci, svaiga vistas fileja asinaina, ar smalkiem kaulu gabaliem un avitusi - luk tavs sky!

Rimi - pardevejas vairums ir vnk briesmigas un kaitina ka latviski neruna, vel nedaudz un griezisos valsts Valodas inspekcija.
tad kur lai ieperkas - maxima produkti veci, rimi apkalposana drausmiga un medz but vecas griletas vistas (vairs neperku) un par sky jau izteicos.

I imanc 28.07.2008

Visi sūkā.