Gaja Pluss - Kā un kas

Nostradaju šaja firma divus gadus. Stradaju uz C kategorijas Mercedes Atego.
Algu vini sola labu, bet maksa to aploksnee. Pirmos divus meneshus vini jums maksas tikaj to kas pienakas oficiali, ta ir minimala alga. Tas daras speciali tam nolukam lai tu esi vinem kabata un ja gadijuma izdomasi aiziet nenostradajot vismaz pusgadu tad to naudu ko sapelnii un ko vini tev parada, tu nesanemsi, bet par to vin drosi vien pabridinas pirms iestasies darbaa.
Vel pirms iestashanas pie vinem darbaa vini pabridinas par to ka, ja gadijuma tev uz cela parsprāgs riepa tad remonts tev bus jaizmaksa pasham, jo pec vinu domam riepa spragst tikaj tad ja tu nepareizi izvietoji kravu, bet tas ka tev tur ir triis vai četras tonas parsvars tas nevienam nerūp. Un vispar viss kas attiecas uz mašinas tehnisko pusi, par to tev bus jaatbild, pat ja stikla ielidos akmens un pa to aizies plaisa pat par to vini var atskaitīt no algas, kas man arī ir bijis.
Runajot par darba algu, tā ir saistiita ar degvielas patēri, ja neieklausies normā tad no algas atvīlks. Un vel par ko vini nebrīdina tas ir tas ka lai nopelnit to naudu ko vini sola tev bus traki jabrauka pa "melno", teiksim par tadu gulešanu Polija var aizmirst. Protams var stradat vis pa tīro bet tad jums iznaks divas ar pusi darba nedelas menesī, ālga tev būs kadi 350ls un tads šoferis viņem nebus vajadzīgs. Aptuvena alga, ja brauksi pa "melno" sastāda apmēram 470-650ls uz rokam, skatoties kur biji un kadu kravu vedi.
Ta tad pa melno bus jabrauka un ja gadijuma tevi kaut kur apturēs braucot ar magnetu vai vispar tahografa atradīs kadas klūdas tad protams tu to apmaksasi no savas algas.
Teiksim par to pašu darba telefonu ko vini tev izdod vini apmaksa tikaj 5ls nedela parejo maksā tu. Ļoti bieži bus jabrauc parkrautam un ja tev kkur Vācija uzliks sodu par parkraušanu vai nenostiprinatu kravu, (bet bieži mašina ir ta piekrauta ka tur nav reali kko stiprinat ar siksnam), tad protam šefam varesi stastīt visu, bet vinš tev pateiks "kapec tu brauci pa to ceļu? vajadzeja izveleties citu" nu un protam vel atvilks no algas tas sods kas ir jaapmaksa.
Vel ļoti kaitinaja tas ja tu gribi sanemt savu algu tev bus simts reizes jauzvana viņem, tad viņi vienu reizi pateiks ka rītdien, tad pateiks ka tagad nav laika vai neesmu ofisa un ta vienmēr kko vēlk garuma. Par to ka jūs sanemsiet savu naudu uzrēiz kad gribēsiet, varat pat nesapņot.
Cik es ta paveroju, stradajot tur, ļoti reti tie kas atnak stradat iztur vairāk par 3 menešiem, bieži ir pat ta ka cilveks jau pec pirmas nedēlas neiztur un aiziet.
Es aizgāju pats pec savas vēlmes jo tomer darbs saja kompanija nav drošs un ta nauda ko tu tur pelni nav tomer tik liela cik tev apsolija sākuma.
Vienigajs ko var iegūt stradajot Gaja Pluss - labu darba pieredzi, ka arī gemoroju.