www.sudzibas.lv Gailīšu pagasta pārvalde Šausmīga attieksme pret veciem cilvēkiem

Gailīšu pagasta pārvalde - Šausmīga attieksme pret veciem cilvēkiem

Gribēju uzzināt vai kāds ir saskāries ar tādu šausmīgu pašvaldības darbinieci. Briesmas! Pirms kāda laika manai mammai bija jāiet pie viņas iesniegt kaut kādus dokumentus. Mana mammīte pēc dabas ir ļoti maigs un labsirdīgs cilvēks, bet šī viņu esot ļoti salamājusi, esot bijusi ļoti rupja. Mamma ir vescs cilvēks ar sliktu veselību, pēc tās raganas apmeklējuma viņa vairāk kā nedēļu nogulēja gultā uz sirdszālēm, saucām arī ātros.
Zvanīju viņai un pieklājīgi prasīju kāpēc viņai kāpēc tā ir izturējusies, bet tā uzbļāva man, ja reiz slikta veselība esot tad mammai mājās esot jāsēž un nolika telefonu.Paldies dievam mammai tagad ir nedaudz labāk, bet viņai atkal jāiet pie tās ļaunās sievietes un viņa šausmīgi baidās. Protams mammu uz turieni vairs nelaidīšu, bet kā tā var?
Nezinu kā rīkoties, kam zvanīt , vajadzētu jau uz beztabu, bet man un manai mammai ir tepat jādzīvo..bail..
Varbūt kāds var palīdzēt, kāds vēl ir saskāries ar to rupjo sievieti?

K

Latviešu tautas 08.11.2016

Ну ко юс но вациешием вэл грибиет?

A Aleksandrs Gurkovskis 08.11.2016

Kāpēc nezvaniet pārvaldes vadītājam?
Aleksandrs Gurkovskis 25422393