LV RU

Gadskārta R.D - Izkrāpa māju

Nekādos apstākļos neiesaistāties ar šo firmu! Mana vecāmāte vēlējās viņiem pārdot zemes gabalus ap lauku māju bet viņi izkrāpa visu, arī māju... Lasot līgumu mati cēlās stāvus kā cilvēks tiek apvests ap stūri... Viņiem pat notāre ir iesaistīta šajās spekulācijās!

Zz

Komentāri (5)

hola_amigo 08.04.2019

Valsts policija

hola_amigo 08.04.2019

Un vards uzvards izkrapejam/ipasniekam

Zu zurgs 11.09.2019

varbut vari iedot savas koordinates, izskatas ka man radu saime ari si kompanija ir padarbojusies. varbut kopa varam ko panakt.

Zz Zz 11.09.2019

Konsultèjāmies pie jurista un nonācām pie secinājuma ka ja ir paraksts uzlikts uz papīra ir grūti ko pierādīt,īpaši ja vecs cilvèks nespēj konkrēti izskaidrot kà viss notika.

Zz Zz 11.09.2019

Tā ir šīs firmas taktika-viņi panàk ka cilvēks neapzināti paraksta dokumentu kurā viss ir pretēji.Iesaistīti ir vairāki cilvēki kas ļoti mērķtiecīgi izskalo galvu.Darbojās šī firma līgatnes-cēsu-valmieras rajonos .Iespējams arī vel kur citur.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes