www.sudzibas.lv Gabriella mikropigmentācija uzacīm

Gabriella - mikropigmentācija uzacīm

Gribu informēt ka šajā salonā ir slikta speciāliste Inga – vizāžiste, kas veic mikropigmentāciju, man pēc 2 reizēm nebija ne kāda rezultāta, blāva svītra un nekā vairāk, kā arī no 60 Ls atgrieza tikai 40 Ls (ar pamatīgu skandālu) un tā vēl ir kupona cena, salona cena par pakalpojumu būtu 100 Ls + 20 Ls profilakse, gribu brīdināt neuzķerieties uz akcijām un kuponiem,,, sviests,, izčakarēs tik laiku un Jūsu naudu.
Ja meistarei 7 gadu stāžs, tad viņa ir pilnīga nulle, jo rezultāta nekāda. Kura vēl sacīja ka vēl jānāk kādas divas reizes,,,,,, 4 reizes taisīt mikropigmentāciju sviests,,, TAS NAV NORMĀLI. Kur arī teica ka salonā nevarēs veikt man to, jānāk būs uz mājām. Absurds,,, mājās ir pavisam citas cenas. Skaitās vēl salons. Afēristi.

T tasja_91 09.08.2012

А чего вы повелись тогда на скидки? )))) Надо было дома и делать, раз в салоне всё так плохо!

D Diana-84 17.08.2012

Pilnīgi piekrītu!
Biju bez kupona uz laminēšanu. Šausmiga pieredze.