www.sudzibas.lv Gabriela SIA ,veikals Spicais Pārkāpj epidemioloģiskos Covid -19 noteikumus

Gabriela SIA ,veikals Spicais - Pārkāpj epidemioloģiskos Covid -19 noteikumus

10.10.2021. Ap 17.27 pārdevēja ļauj 2 sievietēm staigāt bez sejas maskām. Vienai nav pilnībā, otrai deguns ārā. Uz manu jautājumu, kāpēc tā, pārdevēja atbild, ka viņām ir atļauja no ārsta. Zinu ka šobrīd var tikai ar konsīlija lēmumu un pirms tam tikai ar kustību vai psihiskiem traucējumiem. Tās sievietes tādas nebija. Vienu pat zinu, ka agrāk brauca par kasieri autobusos. Tā, ka pārdevēja apzināti meloja. Veikalam vajadzētu būt kamerām, var apskatīties. Ne jau visi nebaidās saslimt un tā ir necieņa un egoisms pret citiem pircējiem, kuri visu ievēro. Šis nav vienīgais gadījums. Arī pagājušo gadu vakaros ārkārtas situācijas laikā šajā veikalā daudziem ļāva bez maskām staigāt. Nepatīkami, ka darbinieki to pieļauj. Antivaxeru veikals.

U

R Riebīgā. 12.10.2021

Tu tici tam pasakām par covidu? Un ja nezināji, tad kas slimo ar asmu, arī var nevilkt masku. Tikai vajag ārsta zīmi.

U Ugauga 12.10.2021

Ārsti ar astmu pat iesaka likt masku,jo no covid viņiem izredzes izdzīvot mazas.Gribu vārdu zināt tam ģim.ārstam,kurš tādas atļaujas dod,kas valstī nav atļauts.

U Ugauga 12.10.2021

No tām"pasakām" ir arī miruši un slimi.Nedod Dievs jums ar to reāli saskarties.Ne visi viegli tiek cauri.

G Gulbenietis 12.10.2021

Nav tā, ka ir vienalga! Bet mazam veikalam ir katrs klients svarīgs un lielai daļai viss ir vienalga. Aizvērt veikalu, mazā apgrozījuma dēļ, vai riskēt ar savu veselību? Ēst tam kasierim tu dosi, ja priekšnieki atlaidīs? Esmu par noteikumu ievērošanu, bet tu loģiku ieslēgt nemāki. Tur jāiet mentiem un jākrata, nevis cilvēkam, kurš darbu var pazaudēt. Varbūt tās divas dāmas pusi diena abarota taisa? Vienā Latvijas pilsētā bija tāds gadījums, ka menti autobusu apturēja un aprunājās ar bez masku cilvēkiem, bija arī štrāfi. Viena no retajām lietām par ko var cienīt.

U Ugauga 12.10.2021

Ja tas klients aplaidīs ar covidu 10 citus un tad tie nu uz veikalu neies.Ieguvums?

U Ugauga 12.10.2021

Diez vai veikals izvēlēsies labāk policiju,kā Jūs sakāt.Jūsu "loģika"nestrādā.Policija visus neizvaktēs,pašam veikalam jāliek saviem darbiniekiem būt apzinīgiem.

G Gulbenietis 12.10.2021

Veikals vienmēr izvēlēsies lielāku abarotu, tu, čukča! Mentiem vnk ir jādara savs darbs, nevis, lai štrāfētu, bet, lai ievērotu noteikumus. Tev tāpat nedaleks, jo izglītība ir nopirkta centra tunelī..

U Ugauga 12.10.2021

Spriežot pēc apsaukāšanās un pareizrakstības, var redzēt cik pats esat "izglītots".😅

MURAKAMI 12.10.2021

Es Rimčikā 15.5st. pasēdēju uz kases ar masku. Galku galā zaudēju samaņu. Ej tu nu ar savām sūdzībām. ;)

S Saulite777akmens 12.10.2021

Murakami, neviens Jūs neaicināja komentēt ne arī ar Jums runāja,ne Jums sūdzējās. Ja nevarat runāt bez aizvainojumiem tad ieteiktu atgriezties pamatskolā ,jo manieres Jums nav un neesat spējīgs diskutēt vai saprast situācijas nopietnību. Tikai tie kas nekad nav cietuši no slimības nekad arī nesapratīs citus. Man atkal ir arī ārsta atzītas elpošanas problēmas un valkāju masku bez problēmām kad vien vajag. Tāpēc arī citi var jums pateikt - ej tu ar saviem komentāriem citur. Neeksistē tikai masku un slimību noliedzēji. Jūs vienkārši esat tikai skaļāki. Neeksistē tikai Jūsu tiesības. Citiem arī ir tiesības iziet drošā vidē uz veikaliem.

Good Intentions 13.10.2021

Brīva platforma uzzaicinājumu komentēt te nevajag. Es arī jums varu uzrakstīt, ka jūs neviens neaicināja piedalīties diskusijā un savu komentāru šeit atstāt un ja jums nav sapratnes, ka kometēt var brīvi ikviens, tad varat doties atpakaļ uz cietumu no kuras izgājāt. Vajag būt ar sapratni, ka vienmēr būs dažāda veida komentāri.

G gunta 13.10.2021

Nevaru saprast tos ģībējus maskā.Tie ir meli.Kad skatos veikalos,kad banāni jāpērk un stundām pēc tiem jāstāv rindā,tad neviens noģībušais un neelpojošais nav.

Good Intentions 13.10.2021

Tā ir, kad sapratne nāk no vienas vietas un tālāk par to vietu saprast nevar. Kad tev sapratne un redzesloks paplāšināsies un nāks apgaismība, ka rindā stāvošie cilvēki pēc banāniem nav visi Latvijas iedzīvotāji, tad arī varēsim parunāt.

S Saulite777akmens 13.10.2021

Good Intensions, par to ,ka apgalvojat - šī ir brīva platforma- ļoti dīvaini sanāk no Jūsu puses. Cilvēks norāda, autoram,lai neliek sūdzību. Es protams aizstāvu masku valkātājus, tā pat kā citi aizstāv tos kas netic slimībai. Savukārt Jūs norādat man ,ka es nedrīgstu neko teikt,šim komentētējam ,kas grib ,lai autors neliek sūdzību- un uzaicinājumus komentēt nevajag. Mans jautājums Jums - Kāpēc tikai tie kas netic slimībai var atļauties būt - rupji un norādīt ,lai neliek sūdzību,ja tajai ir pamats? Kā arī aizstāvēt viens otru drīgst tikai masku nevalkātāji, slimības noliedzēji? Diskusija, veidojas tikai tad ,kad neviens nav rupjš un cenšas viens otru saprast. Tam arī ir domāta komentu sekcija, nevis ,lai izgāstu žulti. Treškārt es uz Jums nebiju rupja - kāpēc man norādāt,lai eju uz cietumu? Vai es kaut ko Jums nodarīju? Autoram ir tiesības likt sūdzību, masku un slimību ticīgajiem ir tiesības teikt kaut ko ,ja visa komentu sekcija brūk krāgā par to - kovids nav, vai to ,ka masku nevajag. Vai tad viņi ir vienīgie kas šajā pasaulē eksistē ? Vai eksistē tikai viņu viedoklis un cits viedoklis nav jāuzklausa? Vai tiesības ir tikai viņiem? Nu tad secinājums, ka arī man nevajag uzaicinājumu, ja vēlos izteikt savu domu. Ļoti dīvains pārmetums no Jūsu puses.

Good Intentions 13.10.2021

Viss ko es vēlējos pateikt un kā piemēru minēt, tas kā šī nav slēgta grupa vai platforma un ikviens var paust savu viedokli. Jūs rakstijāt, ka neviens neaicināja komentēt un neviens ar jums nerunāja un ieteicāt atgriezties pamatskolā attiecīgi es izmantoju jūsu idealoģiju, kā piemēru uz jums. Vienkārši komentāru sadaļā nevajag nekādu uzzaicinājumu vai uzrunu, lai arī kāds tas komentārs nebūtu vienīgi var pa oponēt.

S Saulite777akmens 13.10.2021

Good Intentions, sāksim ar to ,ka nesapratāt kāpēc es pārmetu lietotājam "Murakami". Iejaucāties , neizlasot ko "Murakami" uzrakstīja autorei/autoram. Es šim lietotājam izteicu neapmierinātību tikai tāpēc, ka šis lietotājs autorei norādīja,lai neliek sūdzību. Norādīja,lai autors iet skriet. Kā jau teicāt pats/pati , visiem ir brīvi izpausties. Autorei ir brīvi ielikt sūdzību un man ir brīvi aizstāvēt tos kas ir līdzīgās domās ar mani. Savādāk sanāk , ir 3/4 cilvēki kas ir pret maskām, pret 1 cilvēku . Kāpēc ja "Murakami" var uzbrukt sūdzību autoram/autorei , bet es autoru nevaru aizstāvēt? "Murakami" ir visas tiesības uz visu , bet man nav tiesības, neko pateikt pretī? Kāpēc man nav tiesības aizstāvēt citu cilvēku?

U Ugauga 12.10.2021

Ja nevari elpot maskā,mācies skolā,lai nav jāsēž kasē.

G Gulbenietis 13.10.2021

Ko tad tu nemācījies?

Good Intentions 13.10.2021

Esmu par visu, bet atklāti pateikšu, ka man pat ir sarežģīti pusstundu atrasties maskā.

U Ugauga 13.10.2021

Ja rindās pēc banāniem nestāv visi,tad kāpēc nevar iedomāties,ka ar stipru imunitāti arī nav visi.Dažam labam jānomirst,tāpēc,ka negrib piesargāties ar masku?Vienkārši nospļauties par līdzcilvēkiem un tik par sevi domā.

Good Intentions 13.10.2021

Man personīgi vispār bija pie kājas tas lidl un tie banāni, bet pieļauju, kad gandrīz visi Latvijas iedzīvotāji dzirdēja par tiem banāniem. Es arī nesaprotu cilvēkus, kas stāsta par dabīgo imunitāte - tādas nav. Dažādi organismi, kādam labāk, kādam sliktāk. kāds izdzīvo, kāds nomirst. Vajag ievērot visus pasākumus un es personīgi to daru, bet tas nemaina faktu, kad man pēc pusstundas grūti elpot un esmu itkā vesels cilvēks līdz ar to apbrīnoju cilvēkus, kuriem jalieto ikdienā darbā. Latvijā domāšana par līdzcilvēkiem diemžēl lielākoties ir tāda kāda ir.

S Saulite777akmens 13.10.2021

Ticiet man, neviens nevēlas nomirt, pat tie kas guļ uz gultas un ir veci. Cilvēku dzīvība ir svarīga un ir jānovērtē. Visiem ir savi sapņi. Paldies, Jums par to ,ka ievērojat piesardzības pasākumus. Runa jau nav tikai par otra Jūsu veselību. Ir cilvēki kam vispār nav imunitāte. Par to ,ka slimība ir lipīga un tas ir tikai veiksmes jautājums. Pat veselie ar stipru imunitāti saslimst , vakcinētie slimo.

MURAKAMI 13.10.2021

Brīva platforma. Kommentēt var jebkurš un jebko. ;)

MURAKAMI 13.10.2021

Thats, f*ck off. Autore, nevajag tēlot no sevis šeit Dievu... Pat moderatore neesi. Un tava dzīve maksā ne vairāk kā 9. grami svina... ;)

U Ugauga 13.10.2021

MURAKAMI, jaukumiņ!Neuzkurinies par daudz!Vēl drusku un par tiem 9 grami svina var nākties atbildēt.Ja nonāksi līdz draudiem.Tā ir neizglītotu cilvēku ilūzija,ka internetā nevar nevienu atrast un var brīvi runāt rupjības un draudēt.Līdz robežai.Diez vai par normālu cilvēku kāds domājošs var uzskatīt,ka otra dzīvība ir tik vērta kā saki.Nu,nu...Uzmanies tik pati no Dieva.🤭