LV RU
www.sudzibas.lv G. K. Krāpnieks, nemaksā par īrētu īpašumu

AtrisinātaG. K. - Krāpnieks, nemaksā par īrētu īpašumu

Izīrēju dzīvokli jaunam pārim . Noslēdzām oficiāli līgumu ar Guntaru, pirmos mēnešus maksāja normāli, tad nespēja samaksāt vienu mēnesi, otru kā arī komunālos. Jaunieši izvācās no dzīvokļa, bet ir parādā par diviem īres mēnešiem un divu mēnešu komunālajiem maksājumiem. Guntars katru mēnesi sola, ka nauda būs nākammēnes untt... aizbildinoties ar to, ka nemaksā darbā, vai arī sāka strādāt citā darbā untt...
Īsāk sakot, neizīrējiet savu īpašumu šiem cilvēkiem, darba nav, naudas nav, telefona nr. regulāri maina, visiem ir parādā !
P.S. ierakstu izdzēsīšu, ja sāks maksāt kautvai pa daļām kā runājām līdz šim. Ja nē - tad vērsīšos attiecīgi tālākās instancēs.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ervīns Šmatčenko 02.04.2018

Pēc publikācijas ievietošanas, īrnieks sazinājās ar mani un nonācām pie kopīga kompromisa.

Komentāri (5)

A Alex Millers 02.04.2018

Īres maksa protams bija 400+ komunālie:)?

K Kristaps 02.04.2018

Let it go vecīt, būtu priecājies, ka viņi vismaz izvācās, jo pēc likuma var 3 mēnešus nemaksāt īri un tad tikai ar tiesu izmest ārā, savādāk var policiju uz pašu īpašnieku uzsaukt, par laimi daudzi šādi īrnieki nemaksātāji to nezin, bet tā ir mūsu valstī.
Izīrē nākamajam un dzīvo tālāk, drošības nauda un pirmā iemaksa par 2 mēnešiem Tev tā pat palika, ar tiesu viņiem tik daudz nebūs jāmaksā Tev tāpat.

K Kristaps 03.04.2018

Īres likuma 28 pants, vari pats atrast google.

Izīrētājs var izbeigt dzīvojamās telpas īres līgumu, izliekot īrnieku kopā ar viņa ģimenes locekļiem un citām personām bez citas dzīvojamās telpas ierādīšanas, šādos gadījumos:

1) ja īrnieks vairāk nekā trīs mēnešus nemaksā dzīvojamās telpas īres maksu, lai gan viņam bija nodrošināta iespēja lietot dzīvojamo telpu saskaņā ar dzīvojamās telpas īres līgumu un normatīvajiem aktiem;

2) ja īrnieks vairāk nekā trīs mēnešus nemaksā par pamatpakalpojumiem, lai gan viņam bija nodrošināta iespēja izmantot pamatpakalpojumus saskaņā ar dzīvojamās telpas īres līgumu un normatīvajiem aktiem.

Ja nezini pareizi, tad arī vismaz nerunā stulbi. Tagad Tu nevis tikai izskaties pēc idiota, bet arī esi idiots!

Te pat runa nav tikai par komunālajiem, bet arī īres maksu, tāpēc saku vēlreiz normāli, daudzi gan īpašnieki gan īrnieki paši nezin šos visus punktus un tad gudri dirš, jo reāli neviens nekad neaiziet līdz tiesai, kur skatītu visu pēc šiem īres likuma punktiem, jo tā tiesa tāpat nenotiktu visdrīzāķ.

Ja Tevi Kamaz par īres nemaksāšanu izmeta no dzīvokļa pēc 1 ar pusi mēneša, tas nenozīmē, ka tā īpašnieks drīkstēja darīt. Reāli pat īrnieks šādā gadījumā varētu iesūdzēt īpašnieku tiesā par izmešanu, bet loģiski, ka neviens to nedarīs.

Likumsargs 03.04.2018

TAS IR GADĪJUMĀ, JA JUMS IR OFICIĀLI NOSLĒGTS ĪRES LĪGUMS!
Ja līguma nav un nodokļus nemaksājat, neko tam nemaksātājam likumīgi izdarīt nevarat!
Pirms prasīt no kāda, lai ievēro likumus, vajag pašam tos ievērot!

Sigita Bronze 03.04.2018

Kristaps smukulis - nolika pie vietas, pamatojoties uz likumu :) vairāk tādus "Kristapus" vajadzētu :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes