FXF Credit - Krapnieki

Sveiki,laikam bail pat 10 eiro pazaudet,jo.sie ar laikam cakare tautu...nosuti pin,un nauda nebus...kads vel ar so ir saskaries???

Labdien!
Informējam, ka Jūsu kredīta pieteikums ir apstiprināts!
Lai saņemtu kredītu Jums ir jādodās uz Jums tuvāko Narvessen veikalu, jāiegādājās Paysafecard čeks par 10.00 EUR un jāatsūta e-pastā 16 ciparu PIN kods.
Pēc koda saņemšanas Jums tiks atvērts norēķinu konts un 24 stundu laikā izgatavota MasterCard maksājuma karte, kura būs piesaistīta atvērtajam kontam.
Pēc koda atsūtīšanas 24 stundu laikā saņemsiet lietotājvārdu un paroli. Pirmajā pieslēgšanās reizē nomainīsiet paroli, apstiprināsiet aizdevuma piesķiršanas nosacījumus un kredītlīnija 3000 EUR apmērā būs pilnībā Jūsu rīcībā.
Ikmēneša minimālā maksājuma apmērs ir 70.00 EUR.
Par ikmēneša maksājuma veikšanu saņemsiet arī atgādinājumu savā e-pastā.
Kredīta procentu likme ir 13% gadā un ja maksājuma kavējums nav ilgāks par 10 dienām, soda procentus (0.3% dienā) nepiemērojam.
Uz Jūsu pieteikumā norādīto adresi tiks nosūtīta MasterCard maksājuma karte 3 darba dienu laikā, kuru saņemsiet pa pastu ierakstītā vēstulē.
Ja ikmēneša maksājumi tiks veikti savlaicīgi, tad pēc 6 mēnešiem Jūsu pieejamais kredītlimits var tikt palielināts pēc Jūsu pieprasījuma.

Ar cieņu SIA "FXF Credit"

Ceru ka kads nav aizsutijis pin un palicis ar neko...

D

Ventilators 20.10.2016

Man šķiet, ka nav ko meklēt kredītiestādes ja normālajās esat sagandējis kredītvēsturi.
Kas tās par "laimes" domām?

R Ritvars 20.10.2016

Kuras skaitās normālas kredītiestades jūsu skatījumā? interesanti!.

A apkraaptais404 25.10.2016

Kur var pieteikties šim kredītam? Kāda viņiem mājaslapa?

K Kristaspsss 20.10.2016

Ja uzmanaties Ja sabojata vesture Ja nevar Iedot Banka Tad nenemiet Tas kompanijas ta vai ta atradis veidu jus Iegast pec 4 menesiem lielakos sudos ka beigas paliksiet ar Zekem kajas.Uz ielas Pie tuvakas Miskastes varesiet parnaksnot.