Fusuma SIA - krapnieki

Krapnieki. Panema naudu par 2 darba virsmam, solija paris dienu laikaa uztaisit un atvest, pirmas divas nedeljas teica, ka kaut kas salauza, nevar izgatavot, tagad jau 2 nedeljas vienkarshi necel klausuli. Loti zhel, ka vien mazak un mazak krietno cilveku paliek mebelu razhoshanaa.

J

1 112 25.11.2010

Personīgi es mēģinu izvairīties no firmām, kas ir nesen uzsākušas savu darbību! Izskatās ka šeit spīd pēc smaga iegrābiena! Bet varbūt kļūdos!
Reģistrācijas izsniegšanas datums: 18.05.2010

M Me 07.02.2011

Jau pagajushi vairak par 3 meneshiem, ne mebelu nav, naudu ari negrib atgriezt, firmas direktors Martinjsh Kuklis necel klausuili un ofisaa neparadas. Vina "bijusais darbinieks/partneris" Filips ari negrib uznemties atbildibu.

I Ilja 09.02.2011

та же история

A Andris 21.02.2011

Nezinu ko Jūs šiem puišiem esat nodarījuši, bet man šo piektdien uzstādīja skapi, kuru trešdien pasūtīju, izlasot jūsu komentārus, jau pēc pasūtīšanas, tās bija ilgākas divas dienas, bet viss ir o.k. un skapis stāv.

M Me 03.03.2011

Cik jums SIA Fusuma samaksaja par sho komentaru? Martinam Kuklim, firmas direktoram jau sen izslegts telefons un oaradresets Filipam, kursh vispar saka, ka vairs Fusumaa nestrada. Sutijam oficialo pretenziju, nereage. Iesim ar to pretenziju uz PTAC.

E Erik 16.08.2011

Тот же сценарий. Тот же Куклис.

O O 18.08.2011

Cволочи!!! Гореть им в аду!!!

D Dace 25.08.2011

Līdzīga situācija

I Irina 01.09.2011

Сайт сдох...Куклис ещё на прошлой неделе вещал про страшные операции, которые ему предстоят.
телефон который висит на сайте, поднимает какой-то Роландс, который какгбЭ вообще не понимает о чем я говорю и что хочу!
В PTAC уже кто-то обращался?