www.sudzibas.lv Funmobile MG_CLUB Cilvēku krāpšana

Funmobile MG_CLUB - Cilvēku krāpšana

Mīļie cilvēki, lūdzu Jums uzmanīties no Funmobile pakalpojumiem (pat īsti nezinu, kas tas ir), tikai uz telefonu saņemu jau 2 nedēļas īsziņas, ka esmu pasūtījusi "karstās sievietes", par ko man ik reizi tiek "novilkti" Ls 3. Zvanot uz klientu servisu, viņi apgalvo, ka esmu pieslēgusies viņu serverim ar 10. martu, murgs kaut kāds, viņi laikam tos savus pakalpojumus izvēlas, kam sūtīt un tik sūta, uz dullo izvēloties telefona numurus, ņemot par to attiecīgu samaksu, ieteiktu tikai Jums NEZVANIET 1836, ta ir reāla krāpšana, jo arī, pazvanot un atslēdzot šos pakalpojumus, man zvans ar pirmo rezi netika ņemts vērā un šonedēļ tik un tā saņēmu atkal it kā sev pasūtītās "karstās sievietes".

G

U Uģis riktigais 15.04.2009

Varbūt, ka viņas noder, vajag izmantot izdevību :)

T Tatjana 28.04.2009

Nezvaniet uz 1836 un neizmantoiet FunMobile pakalpojumus!!!
Pēc pierakstīšanas nebūs nekadas iespējas atslēgties no pakalpojuma: īsziņas "STOP" pakalpojuma atteikšanai uz 1836 neiet, un zvans uz servisa numuru +371 67661308 arī nepalīdz! Ja kaut kas, tad meģiniet zvānīt uz +371 67090036, šīs numurs atradu LMT saita "Paaugstinātas maksas pakalpojumu sniedzēji" sadaļā.

O one 08.05.2009

Kā mobilie operatori var sadarboties ar tādiem krāpniekiem??? Es arī iekritu - nedabūju pat to vienīgo melodiju, dēļ kuras pieteicos pakalpojumam, jo man atbildēja - sorry, jūs neesat funmobile klients!, bet tas arī netraucēja noraut 3 latus, un, kad es vēl drošības pēc aizsūtīju uz attiecīgo numuru STOP, tik un tā turpināja pienākt visas tās riebeklības. Kad piezvanīju, man atteica, ka mans STOP neesot saņemts!!!

K kika 10.06.2009

nesaprotu, amn ar kaut kaadus jau triis meeneesus naak sms, par kaut ko, ko patiesiibaa neesmu pasutiijusi, , riebjas, kaut kads murgs, katru reizi man nonem divus LS.. neuzeraties uz shiim reklaamaam... kretiini vinji ir..ideoti..

A Astrīda Jubele 16.06.2009

Tieši tā, es nesaprotu, kā var par neko iekasēt naudu, nekādus ķarsto sieviešu attēlus es nesūtīju un nekādas sms nav vajadzīgas!

E Edvins 17.08.2009

Nesaprotu kā tiesiskā valstī var eksistēt tādu blēžu firma kā Funmobile.Bez manas atļaujas sūta samaksu par it kā
pasūtītām izzinam par pikantām sievietēm.Šeit pelna kritiku arī līdz šim par zolidu uzskatītu uzņemumu TELE 2.
Kas netieši šeit ir iesaistīta., nopelnot arī naudinu ka starpnieks no Funmobile.Cik neglīti no šo uzņēmumu puses!
Ko ieteicat, lai sodītu Funmobile.Neliešu firma!

L Lauris 22.10.2009

Kā atbildes sms sūtiet STOP ALL uz 1836 un tas palīdz!

V vadims 11.02.2010

Тупые предурки FunMobile..
Сняло за 1 месяц 15 Лат!!!

Оператор не чего вернуть не может конечно, НО можно izslēgt visus izejošas paaugstinātas maksas izziņas, jāprasa operatoram (Tele2 vienreizēja maksa 2.30 Ls)

Завтро буду разбираться с этой гребанной компанией дебилов. Буду писать везде жалобы и позвоню знакомому юристу и адвокату..так как 15Ls как бы не совсем большие деньги, НО так нельзя ВОРОВАТЬ!!!