www.sudzibas.lv FUJIFILM Electronic Slikts serviss un kvalitāte

Fujifilm Electronic - Slikts serviss un kvalitāte

Šodien (15.06.20) ap plkst. 13: 00-14: 00 sastopos ar ļoti ne laipnu ar dzīvi neapmierinātu un bezatbildīgu fotosalona darbinieci. Viņa nevarēja atvērt dokumentu kuru es atsūtīju drukai un nepiedāvāja nekādu risinājumu. Es pati piedāvāju variantus. Viņa Saka drukāt to ko var. Vēstules saturu ne viss dokumentu un dokumentu kas viņai veras vaļā bet ne korekti, pat ne parādīja man ko viņa druka. Pie tam uzreiz bija runa par 2 dokumentiem. Kad es piedāvāju atvērt pati caur epastu, viņa norāda uz datoru neko nepaskaidrojot un ne brīdināja ka no tā nevar izprintet. Kad atvēru failu, man viss smuki radās. Viņa atkal pieslēdzas ar savu datoru un pateica ka viņai joprojām neveras vaļā. Naudu pie tam paņēma par to ko viņa printeja un kas palika viņai uz galda. Un viss tas ar tādu sejas izteiksmi kā viņai viss tas pie vienas vietas, jau pirms problēmas.

15.06.2020