www.sudzibas.lv frizetava souffle manikirs un attieksme

frizetava souffle - manikirs un attieksme

Biju iegaajusies kuponu perkamkopa.lv uz gelisha nagiem. Ienākot salonā viss skaisti un glīti izskatījās, jau iedomājos par to cik skaists bus manikirs :) Bet.. te pēkšņi apsēžās meistare ar pārbalinātiem matiem kas izskatās uz 50gadiem nu okej tas jau nekas bet viņa ne vārda nesaprot latviski. es viņai teicu,ka gribu ne pārāk košus nagus ta lai izskatas dabigi bet viņa sāk man bāzt sejā kaut kādus rozā toņus un sarkano.. nu varēja redzēt,ka nesaprot. Tad vēl attieksmi pabojāja tas,ka no personāla labi ja 2cilvēki runāja latviešu valodā pārējie pat savā starpā runāja krieviski. Šausmas. Tagad laikam pat lai aizietu uz salonu būs jāmācās krievu valoda. Rezultātā protams,ka pēc 3dienām nagiem bija tādas kā pumpiņas apakšā ,negludi un veidojās kabatas.
Vairs neiešu uz šo salonu. Labāk tad samaksāju 2x vairāk naudiņu un eju uz citu salonu kur ir normāla attieksme pret cilvēku.

R