www.sudzibas.lv Frizētava Šarms Drausmīga kvalitāte

Frizētava Šarms - Drausmīga kvalitāte

Sveiki. Biju frizētavā "Šarms" taisīt Sombrē. Gribu padalīties..lai neviens vairs neiegrābjas. Friziere Indra 4 stundas kaut ko darija un neko neizdarija. Sabojāja manus matus. Viss pleķains. Apakšā blonda šķipsna, kurai noteikti tur nebija jābūt. Prasiju brūnus .. uztaisija rižus. Krāsas pāreja neprofesionāla. Mājās pati noteikti uztaisītu labāk. Pat kauns nebija paprasīt 40€ par to. Uzskatija ka viss ir labi. Aizgāju uz super salonu kur mani pieņēma brīvdienā un uztaisija kvalitatīvu Sombrē. Neejat tur nekad!

H Hellooo 01.05.2017

Nu bet tev bija iespēja uzreiz arī kaut ko teikt frizierei, ka nav tas rezultāts, ko gaidīji :D

Nē, tomēr labāk paklusēt turpat uz vietas, aiziet mājās un uzdrukāt sūdzību šajā mājas lapā.