www.sudzibas.lv Frizetava Sapnis Maina cenu kā patīk.

Frizetava Sapnis - Maina cenu kā patīk.

Kā jau visi šad un tad apmeklēju frizētavu. . Agrāk iegriezos frizētavā netālu no "Latgalītes". Tur par manu matu griezumu- īsi mati ar mašīnu- parasti prasīja 4 eiro. Tik pat paprasīja frizētavā Šauļos, kur iegriezos kamēr gaidīju līdzbraucēju, kura ķemmēja bodes.
Tagad ierastā frizētava nav manā maršrutā tāpēc aptuveni mēnesi atpakaļ apgriezu matus frizētavā Sapnis Bruņinieku 41. Tur man apgrieza matus ar mašīnu un pat izmazgāja. Samaksāju par to visu 6 eiro. nodomāju cena priekš centra normāla. Pagāja drusku vairāk par mēnesi un devos uz šo frizētavu atkal. tas bija 27 septembrī ap pustdienlaiku. Rindas nebija, un atkal tiku pie frizieres, tādas nopietnas sievietes. Apgrieza, viss kārtībā, šoreiz gan matus nemazgāja- toties tagad prasa 10 eiro! Biju tik apjucis, prasīto samaksāju-čeku protams, nedeva un devos prom.
Nākošreiz došos uz citu frizētavu- lai tur ņem tos 10- bet lai tā cena ir stabila un prognozējama.
Ir tai frizētavai daži plusi- tīras telpas un atraktīvs šunelis.
Mīnusi- klientā redz staigājošu naudas maku un nīgri darbinieki.

Rīgа 30.09.2018

Es arī uz turieni vairs neeju. Par noskūtām padusēm paņēma 5 Eur.

Kolta 30.09.2018

Aizej nākamreiz uz Kolonnu.

donna b 30.09.2018

Lol ja, tur samaksasi vismaz 15. Bet vispar par viriesa griezumu 10 eir ir normala cena.