www.sudzibas.lv Frizētava EDEMA Neprofessionālā meistare

Frizētava EDEMA - Neprofessionālā meistare

Meistare (neatceros vārdu) ar melniem, reti augošiem matiem nemāk sieviešu matu griezumu taisīt. Grieza matus, ne pat negrieza, vienkārši nedaudz pielīdzināja, manai sievai - 3 stundas! Rezultātā pa pusei mati tika sabojāti ar matu taisnotāju, nogrieza divreiz vairāk nekā vajadzēja, un par to visu bija jāmaksā 10 laši. Lūdzu neiet uz turieni un nemest laukā savu naudu un matus.

D

K Karīna 11.06.2011

Labdien. Kā reiz trāpiju pie šīs pašas sievietes. Kad apsēdos krēslā viņa pat man neusprasīju, kādu griezumu es gribu un gandrīz vai sāka griezt, tad es viņai pateicu varbūt es jums pastāstīšu ko es vēlos? ...Es viņai pastāstīju un viņa pateica, ka saprata. Man bija gari mati, gribēju tikai pa augšu un priekšā nogriezt, bet viņa man nogrieza visus manus garus matus, izlīdzināja ar tiem, kuri bija īsāki, tad pienāca kārta čolkai, tas vispār ārprāts kautkāds, pirmkārt, tā viņai sanāca šķība un izfilēja pie pašām saknēm tā, ka man vienā vietā matu nepalika vispār. 1.5 stundas laikā es viņai rādīju kā es vēlos, bet viņa darīja visu otrādāk, galu galā man nogrieza matus mazliet zemāk par plecu, sasmērēja ar visādiem krēmiem, tā ka man mati bija nenormāli taukaini, ka es nevarēju nekur iet ar šādu frizūru.Atnācu mājas uzreiz nomazgāju un pati pierediģēju. Nekad neejiet uz turieni. Nedod Dievs.

л Люси 18.06.2011

Pilnīgi piekritu!!!

Усли вы хотите, чтобы вас изуродовали, да еще и за ТАКИЕ деньги, приходите в салон с громким названием EDEMA. "Проффесионализм" мастеров на уровне вокзальной парикмахерской, да еще и чисто мужской мастер, который женщин стричь вообще не умеет, да и вопрос, где учился этот мастер, похоже на "армейский" вариант.

T ToЛюси 18.06.2011

Vai tad tu nepazini? Tas taču bijušais kolhoza aitu gans Griša!Toties kādeiz guva pirmās vietas aitu cirpšanas čempionātos!

E es 18.07.2011

Biju uz uzacu korekciju un krāsošanu. Nemaz nepajautājot kādā krāsā vēlos jau sajauca krāsas. Stingri piekodināju, ka nevēlos tumšas, tikai par tonīti tumšākas. Beigās man ir melnas uzacis, gaiši mati un āda. Skats drausmīgs, tagad sēžu un domāju kā lai viņas tagad dabūj gaišākas :(:(:(
"friziere" (ļoti šaubos par šīs kvalifikācijas atbilstību tai sievietei) bija krieviete, melniem plāniem pagariem matiem. Latviski nesaprot ne vārda!
Neiesaku tur iet!!!

S SS 16.10.2011

Biju tajā salonā 2 reizes.
Pirmo reizi uz uzacu korekciju un skropstiņu krāsošanu. Principā biju apmierināta, sākumā bija nelīdzeni nokrāsotas uzacis, bet aizrādīju un toni izlidzināja. Tas bija pie tās melnmatainās sievietes.
Otro reizi gāju uz skropstiņu pieaudzēšanu. Pirmkārt, ierados laikā, gaidīju minūtes 15.
Ok, pielika tās skropstas aptuveni stundas laikā (parasti tas process aizņem kkr 2h).
Rezultātā jau pirmajā dienā mājās plēšu nost skropstiņas, kas bija noslīdējušas (?) jeb atradās uz apakšējās skropstu līnijas vai uz paša plakstiņa.
Vienai acij skropstas turējās daudz sliktāk nekā otrai, kā rezultātā jau pēc 2 nedēļām noņēmu tās nost.
Apmierināta neesmu.

A Asnate 02.12.2011

NEKAD NEEJIET UZ TO FRIZĒTAVU!!!
drausmīgi apgrieza matus, krāsu pārturēja, mati sabeigti!!!