Frizētava DuoStyle - Matu griezums

Labdien!Gribētu pabrīdināt visas dāmas,kas vēlas iegūt jaunu matu griezumu. Nekādā gadījumā neejiet pie frizieres Jurgitas, kas strādā DuoStyle frizētavā Brīvības gatvē 386. Rezultāts būs ļoti negatīvs - pilnīgi izbojāti mati, robaini nogriezti, pie kam par šīm drausmām samaksāsiet ne mazāk kā 25 Euro. Čeks protams ari netiks izsniegts par sniegto ''pakalpojumu''. Vienu vārdu sakot, sabojāti mati, nervi un tukšāks naudas maks. Godīgi sakot, es pati to frizūru būtu labāk mācējusi apgriezt. Ja šī jaunā 17 gadīgā skuķene neprot strādāt, tad lai iet vēl pamācīties ,nevis bojā citiem cilvēkiem dzīvi. Turpmāk arī man būs mācība iet tikai pie zināma friziera, ko iesaku darīt ikvienam. Lai veicas!

V

Z zanda555 17.02.2015

Pilniigi piekriitu!!! Ari man sajaa frizeetavaa ir bijusi drausmiigi sacuukoti mati, taa, ka pec tam jaaiet pie cita friziera paartaisit, citadi kauns uz ielas raadiities. Nekauniigas skukenes maak tik prasit naudu, stradat nemak tikai nirgaties par citiem. Pretigs salons, savu muzu tur kaju nespersu un manas draudzenes tapat!!!

A andersons2 17.02.2015

Ko jus damas cepaties? Vai tad nezinat, ka saja salona meitenes sniedz intimpakalpojumus? Vinam tak nav laika apgut frieziera specialitati, kamer jaapkalpo klientu ''otrs gals''... ;-)