www.sudzibas.lv frizētava Alla šausmīga apkalpošana

frizētava Alla - šausmīga apkalpošana

Neiesaku iet šajā frizētavā, attieksme vienkārši šausmīga, nemaz neieveido matus kaut minimāli, lai būtu jaunā griezuma sajūta. Es taču neprasiji ne putu, ne lakas izmantošanu. Saņēmu atbildi ka jebkāda ieveidošana ir maksas pakalpojums, un kā matu griešanā ietilpst tikai mazgāšana, griešana un matu žavēšana bez jebkādas ieveidošanas. Gariem matiem varbūt būtu labi, bet man ir mati īsaki par pleciem. Visās frizētavās matus ieveido pēc griezuma, neizmantojot matu kosmētiku, vienkārši lai paradīt jauno griezumu. Kad to pateicu, man atbildēja, ka "šeit nav tā ka visur, un tādi viņiem ir noteikumi".
Bez tā, man neiedeva spoguli lai paskatītos ka griezums izskatās no mugurpuses, kad paprasiju pati, friziere atbildēja ka spogulis viņiem nesen tiek sasists un pievienoja kā no mugurpuses viss ir ļoti labi. No priekšpuses griezums likās labs, un es īsti nepardzivoju par to, kā tas izskatās no citas malas.
Samaksājot 7 ls, es devos nomazgāt rokas, bet meklējot kur var ieslēgt gaismu tualetē es ieslēdzu netīšam gaismu otrā frizētavas telpā, un uzreiz pamanīju lielu plauktu ar matu krāsām, līdzīgiem ko pārdod drogās, nevis profesionālām ko parasti var redzēt frizētavās. Man nebija ko teikt, es nomazgāju rokas un steidzīgi aizgaju no turienes.
Pēc kāda laika es tieši tāds krāsas pamanīju superlats veikaliņā.
Par griezumu varu pateikt, ka viss tas stāsts par sasistu spoguli laikam bija vienkārši izdomāts, jo no mugurpuses kad paskatijos mājās nemaz neizkatījas labi, nākas aiziet uz citu frizētavu, kur man veiksmīgi izlaboja tās frīzieres kļūdas.