www.sudzibas.lv Fristar, SIA Aprunā aiz acīm

Fristar, SIA - Aprunā aiz acīm

Sis ir edinasanas uznemums (kas parsvara darbojas skolas ednicas) kura ipasniece ir Silvija Minica. No sakuma likas normala sieviete, bet izradijas tada pastulba vecene. Sievietei kurai ir jau pari 60, liek saviem darbiniekiem izest savus kolegus, vij intrigas. Stasta pasakas ka citos ojektos ejot labi, a jusu nav nekadu ienakumu, ka jus zagli tadi, neko nedarat, ka citur visi sanem premijas, a jus neesat pelnijusi (nekas ka to vina saka visos objektos). Un to visu saka ne jau jums acis, bet citiem, a jus it ka liela, tikai pec tam no malas var dzirdet kadi jus esat sadi un tadi! Viens plus, maksa vina labi, bet tikai taja gadijuma kad nav citas izejas, jo nav kas strada.

K

F Fil 15.01.2016

Pārāk slikti zināt savu darbadeveju. A ja nezināt,tad turiet mutes ciet.