Friends Club - serviss

Sveiki!

Nu tad tā. Gribējām rezervēt vietu vecmeitu ballītei, uzdziedāt karaoke. Par rezervāciju ir jāmaksā 50 lati. Aiznesām uz turieni torti, un tik gatavojāmies svinēt. Pa telefonu mūs neviens nebrīdināja, ka par dziedāšanu būs jāmaksā. Arī mājaslapā šī informācija ir nepieejama. Pašā klubā cenas par dziesmām ir izvietotas uz atsevišķas lapeles. Ir Vips, super vips un kkāds supemega vips, attiecīgi 5, 10 un 15 lati. Ja gribi dziedāt par brīvu, tad tā arī avu kārtu nesagaidīsi. Viss būtu ok, ja mūs iepriekš pabrīdinātu, tad mums vēl būtu iespēja samainīt plānus un nemaksāt depozītu.
Bet tas vēl nav viss. Kad atnācām ar topošo līgavu administratore ilgi rādīja akmens seju - iz tēmas ko jūs te atnācāt un ko jums vajag. Kad tomēr ielaida tad apsēdināja lielajā zālē (kaut gan pie rezervācijas teicām ka gribam dziedāt) aiz bāra, kur NEKO nevarēja redzēt, tikai sienu (visas vietas vēl bija brīvas). Tur notikās konkurss, neviens nevarēja vairs piedalīties. Tad pēc mūsu sūdzības apsēdāmies tuvāk skatuvei
Tad izdomājām ka varbūt vispār iet prom, tad mūs ielaida tajā istabā kur var dziedāt. Bet, protams mūsu kārta dziedāt tā arī nenāca. Kad beidzot meitenes dabūja padziedāt vienu dziesmu, operatore izslēdza skaņu tik tālu, ka meitenes kliegdamas nevarēja sevi dzirdēt, bekvokāliste dziedāja tik uz pilnu klapi. Kad es pienācu pie operatores un palūdzu ieslēgt skaļāk. Tad jā, kaut ko nedaudz pagrozīja un meitenes vismaz varēja sadzirdēt.
Par maz teikts, ka vakars bija sabojāts, līgavai tā bija iespējams vienīgā vecmeitu ballīte. Un vēl tie bļaustošie VIPI, glamurīgas piedzertas sievietes az uzpumpētām lūpām - brrrr...
Un vēl... pēc 3 stundām dabūja padziedāt savu 2 dziesmu, skaņu atkal nogrieza, kaut gan citiem tā tika ieslēgta normāli. Pati dziedu un zinu kādai ir jābūt skaņai. Pati pamēģināju dziedāt mikrofonā - nu NEKO nevar dzirdēt. Dīvainākais ir tas, ka vairākas reizes tajās 3 stundās sāka spēlēt mūsu dziesma un pēkšņi to izslēdza, jo redz tajā pat sekundē samaksāja Kāds VIPS. Vai tad tiešām 3 minūtes pagaidīt nebija iespējams???

N

donna b 02.09.2013

Pipec! Par ko Jus samaksajat 50Ls? Par iespeju ieet klubaa un sedet, gadot rinud aiz VIPiem???