Friends Club - Bardaks

Sveiki!Vakar apmeklējām klubu Friends, kas skaitās kā diezgan prestiža vieta, bagātiem cilvēciņiem... Ieejot iekšā lielāku bardaku un nepieklājīgu attieksmi pret klientiem vēl neesmu redzējusi.Gribējām padziedā karaoke, bet protams, tas neizdevās, jo bija jāgaida rindā aptuveni 2 stundas, vai arī maksā par dziesmu 30 Eiro. Man liekas, tas ir apsurts, kā var būt tik briesmīgi cilvēki, lai par izklaidi arī izspiestu no klienta naudu, kaut gan viņš nāk izklaidēties tikai padziedājot karaoke, un iedzert, ko varētu teikt, ka dzērieni arī viņiem ir vienkārši amorālās cenās! Un runājot par karaokes skaņu - viņa ir briesmīga, ja strādā neprofesionāli cilvēki, kuri laikam nesaprot, ko darīt ar tām podziņām uz pults, nu tad atvainojiet mani, par kādiem 30 Eiro mēs varam runāt! Atskaņot karaoke, tas nav pagriezt fonu klusāk vai skaļāk , bet tas ir jāstrādā ar katra cilvēka balsi. Ir jāklausās ar ausīm nevis ar .... Aaaa un jā, man interesē ko varētu teikt attiecīgas iestādes par naudas izspiešanu no cilvēkiem, lai varētu pavadīt vakaru tādu kā tu vēlies.Novēlu jums izputēt vai iegūt briesmīgu klientūru, tādu kādu jūs esat pelnījuši, jo viesmīles, kas tur strādā arī izskatās pēc lētām prostitūtām par kurām attiecīgi samaksājot var ievilkt gultā!

A Anastasijaaa 17.11.2022

А это ты страшила, которую не пускали охранники. Молодцы что не пустили. В этом клубе хороший фейс контроль. Мне он очень нравиться именно поэтому что туда не пускают всякий сброд. Страшилам и нищебродам там не место.

A Anastasijaaa 17.11.2022

FRENDS CLUB-Воруют,Подливают в коктейли наркотики Затем Грабят.Наглым образам Деньги телефон.И даже серьги с ушей.С 11.11-12.11 Всё происходила.Время 4 утра.

A Anastasijaaa 17.11.2022

Ужасный клуб как такое можно было написать ?Страшилам и нищебродам там не место.