www.sudzibas.lv Freya Sia Negodīga attieksme

Freya Sia - Negodīga attieksme

Neejiet uz Freya, pažēlojiet nervus! Pavērojiet, cik bieži meklē strādniekus. Ilgākais kāds tur strādājis gadu. Tas nav normāli kompānijai, kurai nav pirmais gadu desmits. Algas maksā vairāk kā mazas, arī kavējas, pret cilvēkiem attieksme brīžiem briesmīga. Sola, sola, bet maksāt negrib. Nostrādina kā suņus arī brīvdienās. Viņiem patīk pieņemt jaunos, sasolīt, nostrādināt un tad lai paši iet vai izēst ārā. Aizgāju pats un labi ka tā. Jo par tiem pašiem darbiem citur maksā 3 reizes vairāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

SIA FREYA vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Inženieris 14.09.2015

Tāpēc jau meklē, ka negrib normāli maksāt. LV darba tirgū lielas izvēles vairs nav, speciālisti par darba trūkumu un samaksu nesūdzas.

Drīzumā Latvijā gaidāms bēgļu pieplūdums, SIA Freya var izvēlēties jaunus kadrus.