www.sudzibas.lv Freibi riepas Slikts serviss, krāpšana

Freibi riepas - Slikts serviss, krāpšana

30.10.2019 braucām mainīt riepas uz freibi.
Tā kā sezonas riepas glabājas tur.
Samaksājam par riepu maiņu+ balansēšanu! Pasakam, ka šoreiz riepas ņemsim līdzi, neglabāsim pie freibi. Mums atrod mūsu līgumu, dod parakstīt un dodās mainīt riepas!
* riepas nomaina*
konstatējam, to, ka nav mūsu orģinālās audi metāla uzlikas!
... *tālāk attieksme nogalina*...
Viens no darbiniekiem: “ nezinu, nav”
otrs sāk mums brukt virsū, par to, ka var taču redzēt, uzlikas nav bijušas!
Mūsu vārds pret viņu..
Bet - mums ir mūsuprāt liels pierādījums tam, ka diski bijuši, jo līgumā rakstīts kādas riepas nodotas, cik mm palikuši un ka klāt bijušas metāla uzlikas!
Uz ko mums darbinieks atbild: “nu nav diski, es nezinu. Es nevaru tagad viņus izdzemdēt”
jā, tik vienkārši! Nav un viss, nezin neko..
Gudrības turpinās..
Es: “ bet kā, mums ir līgums, jūs paši redzat, ka diskiem jābūt! Riepas tika nodotas ar diskiem!
Darbinieks: “ kam negadās, paņemat un aizmirsat paši, līgums pārkopējas un palika ar tekstu, ka klāt bija diski. Un manu atbildi, ka tā nevar būt, jo katru reizi tiek līgumā mainīta informācija par to, cik mm palikuši riepām, mums turpina iestāstīt, ka esam vienkārši stulbi, un paš nezinam, ko atstājām!

Protams, to tā mēs neatstājām, pateicām, ka ar diskiem atstājām un diski vajadzīgi! Mutiski nederēs. Izdrukāja līgumu un solīja apmētam pēc divām nedēļām nopirkt jaunus.

Bezkauņas, šodien piezvanija! Atbraucām un paņēmām savas orģinālās audi uzlikas! Savas! Jūs iedomājaties!
Neviens neatvainojās un stulbi izlikās, ka dabūjis vietā itkā citas, domādams, ka neatcerēsimies? Esam dumji!

Attieksme pretīga, līgums ir tikai papīrs tualetei!
Neiesaku uzglabāt tur riepas, kas zin, ka jaunu riepu vietā neiesmērā vecas!
Jo ar līgumu vien nepietiks.

T tele2 nidejs 06.11.2019

Nuuu..biškit purniņā jāiedod

V vitols 06.11.2019

Savas mantas vaig glabāt pie sevīm.

Saivii 06.11.2019

Nekaunjas !