Francis Krējuma Majonēze - nekvalitatīvs produkts

Iegādājos Francis Majonēzi "Krējuma" un izrādījās, ka tas ir viens no visnekvalitatīvākajiem un prastākajiem ķīmijas produktiem ko esmu jebkad ēdusi! Nezinu ko viņi tai pievieno, bet sajūta ēdot ir tāda, ka pa vidu tai majonēzei ir piejaukta šķidra gumija. Vienkārši nebaudāms pasākums! Un nav jau ta majonēze viena no lētākajām... reāli - naudas lieka tērēšana sanāk! Nekad nepērciet to!

R

M Mamuts 11.12.2010

Francis Majonēze ar mārrutkiem arī negaršīga...

E elzina 11.12.2010

Man garšo tikai Francis.

A Aiwa 11.12.2010

На вкус и цвет, товарищей нет...

I Ilze 11.12.2010

Visa produkcija, ko ražo Francis ir vien ķīmija! Palasiet no kā sastāv viņu ražotā produkcija-gandrīz visa Mendeļejeva periodiskā tabula!
Viņi ņem ar cenu, bet nu jau būtu laiks saprast, ka naturāls produkts nemaksās santīmus. Ja produkts, kurš ražots rūpnieciski ir lēts, tad 90% sastāv no ķīmijas un visādiem aizvietotājiem!

E elvira 12.12.2010

Franča majonēzēs nekādu konservantu nav, vajag rūpīgāk lasīt sastāvu un salīdzināt ar citām majonēzēm, kaut vai KOK, kas ir patiešām neēdama un parasti tiek tirgota ar atlaidi par 20 sant., jo neviens tāpat negrib pirkt!

G Googls 17.09.2011

Dīvaina atsauksme par vienu no dabīgākajiem un kvalitatīvākajiem produktiem, ko ražo Latvijā... Gan jau konkurentu ievietos. :)