Francis Babāns un Raimonds Babāns - Krāpšana

Francis Babāns, sava dēla Raimonda Babāna pilnvarotā personā nepārtraukti veic krāpnieciskas darbības saistībā ar nekustamā īpašuma pārdošanu. Mahinātors un melis.
Viņa sludinājumi ir atrodami ss.com lapā. Lūdzu neuzķerieties uz šo krāpnieku, kurš it kā piedāvā izdevīgu darījumu uz nomaksu (līgums ir sastādīts ļoti viltīgi) , bet beigās viss, ko viņš ir teicis par īpašumu ir izrādījies meli.
Mēs šādā veidā uz nomaksu iegādājāmies Zemes īpašumu. Līdz pēdējam brīdim nebija skaidrs, vai vispār šis īpašums pēc 4 gadu nomaksas pāries mūsu īpašumā. Viņš meloja par apgrūtinājumiem uz konkrētā Zemes gabala, par to, ka tur var būvēt…beigās izrādījās, ka Zeme ir apgrūtināta un būvniecība nav iespējama. Francis Babāns telefonu, protams, ka vairs neceļ un Talsu novada pašvaldībā šis vārds jau ir labi zināms un ir jau vairāki šādi krāpšanas gadījumi! Uzmanieties!

I