Frančeska Vet - ārsta neprasme

Stingri iesaku nevienam neiet uz šo veterināro klīniku. Nekad ne par vienu neesmu rakstījusi sūdzību, bet tagad esmu asarās par savu sunīti un nākas viņu ārstēt ar potēm, zālēm un smērēm, deļ FRANČESKA VET VETĀRSTA. Lieta tāda.... Manai sunītei vetārsts vispār ir Bauskā, bet viņai bija OBLIGĀTĀ nepieciešamā otrā BIOCAN M pote (pirmo poti potēja Bauskas vetārsts), diemžēl tā kā es strādāju Rīgā, tad darba devējs mani nepalaida otrdienā uz Bausku veikt šo obligāto otro poti. Tad nu es internetā atradu šo iestādi, devos tur pēc potes. Dakteris iepotēja poti un es devos ar sunīti mājās, nākamajā rītā sunītei bija sākušās vienkārši drausmīgas komplikācjas, viņa vienkārši visu dienu pat nepakustējās no vietas, kājiņa, kurā bija iepotēts, bija vienkārši piepampusi nereāli, pati karsta, karsta, pastaigāt nevarēja nemaz, ļima nost.. Es zvanīju uz šo klīniku, dakteris, kurš potēja, teica,lai aizbraucu pie viņiem. Tā nu es fiksi izsaucu taxi un satraukusies aizvedu savu sunīti uz klīniku. Biju domājusi, ka dakteris piedāvās iepotēt zāles pret temperatūru un pampumu kājiņā par velti, bet nē, VIŅA VAINA, bet man vēl paprasa naudu.. Ok, tas būtu mazākais. Pēc kāda laika sunītei palika labāk, bet viņas kājiņā jau sen sačamdījām tādu kā bumbuli pēc šīs potes. Bauskas vetārsts secināja, ka FRANČEKSA VET ārsts vienkārši aizlaidis poti garām,kkur cīpslā vai tur, kur nevajag.. Un tagad pēc kāda mēneša, manai sunītei tajā vietā, kur potēja FRANČESKA VET ārsts, ir atsprādzis vaļā bumbulis, viss ar jēlumu, tādām kā strutām... Esmu tik ļoti nikna dēļ šādiem neprasmīgiem ārstiem... Tagad manai sunītei laiž visādas ārstējošas potes, dod zāles, izrakstīja smēres, lai vispār izārstētu... IESAKU NEVIENAM NEIET UZ ŠO KLĪNIKU, ESMU GATAVA IESŪDZĒT PAT TIESĀ PAR ŠĀDU NEPRASMI. DIEZ KĀDĒĻ BAUSKĀ SUNĪTEI DIVAS REIZES POTĒJA LABAJĀ KĀJIŅĀ ŠO PAŠU POTI UN NEBIJA NE KOMPLIKĀCIJU, NE BRŪCES, KURAS PAŠAS UZRADĀS, BET TE, ŠAJĀ KLĪNIKĀ PĒC VIENAS POTES KREISAJĀ KĀJIŅĀ SĀKĀS DRAUSMĪGAS KOMPLIKĀCIJAS UN TAGAD VĒL UZRADUSIES PAMATĪGA BRŪCE... KAUNS UN NEGODS ŠAI KLĪNIKAI!!!!!!

B

I Inge 04.10.2014

Man ar kaķi bija līdzīgi. Šajā klīnikā noārstēs līdz nāvei un vēl liks par to krietni samaksāt!!! Pēc viņu ārstēšanas kaķis nečurāja, vīrs aizveda vēlreiz uz klīniku, es biju darbā, ar domu, ka uzliks sistēmu. Nē, iedeva nošpu, tā atlaidīšot muskuļus, kaut kaķis jau gandrīz 15 st nečurājis. Vēlu vakarā atnāku no darba, kaķis nečurā, paskats briesmīgs, man naktī jāmeklē diennakts klīnika, jāved, jāliek sistēmas... Ļoti neprofesionāla rīcība!
Vēl ilgi ārstēju kaķi jau pie cita ārsta.Izrādījās, ka Frančeskā bija uzstādījuši kļūdainu diagnozi, kas paredzēja kaķim operāciju, man lielus izdevumus un varbūtību, ka kaķi vajadzēs iemidzināt. Ārsts homeopāts izārstēja kaķi bez operācijas. Secinājumus izdariet paši.
Ārsts vizītes laikā nepartraukti atbildēja uz telefona zvaniem, sajūta, ka viņu neinteresē slimais dzīvnieks.
Ja Jūs gribat tikt vaļā no sava mādzīvnieka, droši varat tur vest, saprotams par samaksu.

L Leonards Laganovskis 19.04.2016

Nopirku kaķu zāli. Pēc nedēļas izauga dali stiebriņi, uz lūgumu apmainīt vetārsts kategoriski atteicās to darīt. Frančeska vet mani elementāri uzmeta, lai pats zvanot ražotājam. Paldies Frančeska vet.

L Leonards Laganovskis 19.04.2016

Foto pielikumā. Un tas viss dēļ dažiem euro.

Atcerējos ārsta vārdu Dr. Ingus Balandins,

A Anne123 11.10.2018

Ja tu esi tik, ka nemāki apliekt zāli tā lai tā normāli uzdīgtu, tad tā nav klīnikas darbinieku vaina.

izlasi kārtīgi instrukciju. Es to zāli Frančeska perku ļoti bieži un vienmer man izaug ļoti labi. Taka pats vainigs esi ja nemak uzliet zalei udeni tik cik vajaga

I Irina Kurisa 16.01.2018

Izmantojam tikai šis klīnikas pakalpojumus. Profesionāli un atbildīgi.
Nekādas sūdzības nekad nav bijušas.