www.sudzibas.lv Fotolukss Slikts serviss un attieksme

Fotolukss - Slikts serviss un attieksme

Vairākkārt izmantoju iespēju pasūtīt bildes internetā un saņemt tās Narvesen kioskā. Viss bija labi, līdz brīdim, kad saņemot aploksni, atklāju, ka tajā ir svešas fotogrāfijas. Uz aploksnes bija mans vārds, telefons, epasts utt., bet iekšā cita cilvēka bildes. Nācās atgriezties Narvesen, kur darbiniece tikai noplātīja rokas, tomēr uz manu stingru lūgumu iedot jebkādu kontaktinformāciju, lai varu sazināties ar Fotolukss, uzrakstīja uz papīra lapiņas telefonu. Saruna nebija patīkama. Darbinieks solīja atsūtīt manas bildes pēc 4 dienām! Uz manu lūgumu atsūtīt jau nākamajā dienā ar kāda eksprespasta starpniecību atteica, ka tas nav iespējams, "kurjers vairs nevarot atvest no Valmieras uz Rīgu", jo ir jau ceturtdienas vakars. Izteicu domu, ka varu arī samaksāt. Nekā. Teica, ka man bija jāzvana viņam ap pusdienlaiku, lai gan veicot pasūtījumu, Fotolukss paši norāda, ka pasūtījumu var saņemt pēc plkst. 17.00.
Vissāpīgākais ir nevis nesaņemtās bildes, kuras bija tiešām nepieciešamas, jo braucot prom tās bija jāņem līdzi (un ne pēc kādām 4 dienām tās nevarēju fiziski izņemt), bet apziņa, ka kāds iespējams saņēmis manas bildes! Jo es saņēmu svešas! Klientu apkalpošana problēmsituācijas gadījumā ir ļoti zemā līmenī. Problēma vispār netika atrisināta, pasūtījumi sajaukti.

Oļegs Zatlers 03.07.2016

Kaza...nu kam negadās!!!

A Anaija 23.06.2021

Slikts serviss.Apsola,ka būs noteiktajā datumā un laikā, bet nav. Sazvanījos, bet arī nekā. 5 svētku dienas, bet man fotogrāfijas bija nepieciešamas pirms svētkiem.