www.sudzibas.lv Fotogrāfs Lauris Kalniņš Nedēļu pirms kāzām atteica

Fotogrāfs Lauris Kalniņš - Nedēļu pirms kāzām atteica

Sākumā likās, ka būs labs fotogrāfs, bija atsaucīgs, bet nedēļu pirms mūsu kāzām paziņoja, ka nebūs, jo jāpiedalās dejās. Šogad kāzas ir daudz, fotogrāfus ātri aizņem un šobrīd mūs atstāja izmisuma brīdī. Nedomāju gan ka mēnesi pirms jau nevarēja zināt par to, ka viņam būtu jāpiedalās kaut kādas dejās.
Ļoti rūgta sajūta iekšā.

1. Dejās droši vien vairāk maksā;
2. Tagad nekādu kāzu skaits nepieaug, jo īstās kāzas, demokrātiskās, 21.gadsimta kāzas te nav oficiāli atļautas. Atver acis, precinieks atradies.

R RXX 27.07.2022

Atkal te elektroniski mētājies ar fekālijām kā tāds mērkaķis 😀 Kāzu skaits nepieaug tikai tavā bomzīgajā ģimenes atzarā

S Siidzh 27.07.2022

Ko tu tur sapņo? Kas tev nav atļauts?
Un ja reiz ir sarunāts, tad tik daudz kā laicīgi var atteikt vai piedāvāt savā vietā kādu citu. Acīmredzot, neesi lietas kursā par kāzām

B Bez_vārds 27.07.2022

man nesaista šitās standarta kāzas. kā arī sāk jau apnikt. bija labi laiki, kad tika covid dēļ viņas ierobežotas. atraduši ar nepieciešamību precēties. pēc tam dzemdēt izdomās un nodokļu maksātājiem atkal būs jāmaksā super pabalsti par katru sadzimušo. tādām kāzām nav nākotnes. garlaicīgi.

S Siidzh 27.07.2022

Tā jau ir jūsu problēma. Neviens jums nejautāja jūsu komentāru kas neatbilst rakstītajam. Savas domas varat izteikt grupā, kur kādam tas interesētu. ;) un ja gribēs kāds dzemdēs jums neviens neko nejautās. :D
Lai jauka diena un meklējat citu diskusijas vietu,kur apspriest, vai kādam precēties vai ne.

B Bez_vārds 27.07.2022

Beidz precēties un miers būs. Mazāk sūdzību būs arī. Atradies precinieks.

S Siidzh 27.07.2022

Tu jau nebusi tas kam jautāšu vai precēties.
Bezjēdzīgi komentāri un lieki.:D
Visiem raksti stulbus komentārus?

0 0203 27.07.2022

Kāds muļķis vel mūsdienās precas?🤦🤦🤦
Pēc tam būs ar mieru atdot daudz lai kāds nepieļautu veikt šo kļūdu. Un nevajag man te stāstīt cik es slikts, paskatities statistiku un neceriet, ka būsiet tie izredzētie 😂😂😂

S Siidzh 28.07.2022

Vienīgais kas šeit ir visstulbākais ka es neesmu lūgusi jūsu aprobežotos komentārus par precībām, neesmu nevienam lūgusi padomus vai precēties vai ne.🤔 es tikai izteicu sliktu pieredze. Bet nu latviešiem jau vienmēr būs kaut kas stulbs sakāms🤣