www.sudzibas.lv Fotogrāfe Kristīne Poļakova Brīdinājums par fotogrāfi Kristīni Poļakovu

Fotogrāfe Kristīne Poļakova - Brīdinājums par fotogrāfi Kristīni Poļakovu

Nekad neiesaistiesties ar fotogrāfi Kristīni Poļakovu jo viņa ir īsta blēde un gļēvule vienā personā. Pēc sludinājma pasūtīju no viņas fotoobjektīvu un saules blendi, kuri esot ideālā kārībā. Rezultātā ar kurjeru man atsūtīja celefāna maisiņa objektīvu, kurš bija sadalījies 3 daļās un, protams, blende nebija pievienota, kā arī varēja redzēt, ka objektīvs jau iperiekš ticis līmēts. Kad prasīju, kur blende, šī sākumā teica, ka tāda viņai nekad nav bijusi, bet vēlāk tomēr izdomāja jaunus melus, ka vienkārši pazuda. Varu pierādīt, ka viņa melo, jo 27. jūnijā plkst.10:44 viņa ievietojusi ss.lv sludinājumu, ka pārdod Canon 50mm saules blendi. (kāda sagadīšanās, ka tas der arī objektīvam, ko viņa man atsūtīja) Tajā paša datumā plkst.11:54 atsūtīja man sms, ka objektīvs ir nosūtīts.
Tātad secinājums - viņai uz to brīdi blende bija, kuru mēģināja notirgot atsevišķi bez objektīva.
Vairākas reizes viņa man solīja samaksāt Ls 15 par neatsūtīto blendi un objektīva remontu, bet, protams, kā pienāca noteiktais datums, tā ne naudu redzēju, ne viņa sazinājās ar mani. Uz telefona zvaniem un sms vispār neatbild (kaut gan pašā sākumā atbildēja), ja aizsūtu kādas piecas vēstules internetā, tad ja labi paveicās, tad uz vienu vismaz atbild. Bet nu tagad neatbild nemaz, izvairās un slēpjās. Atsakās personiski tikties aci pret aci. Tātad - nelietīgi iesmērēja man krāmu un pati pazuda ar galiem.
Neesmu vienīgā ko viņa ir apkrāpusi, jo internetā jau izplatījās informācija, ka viņa vienai sievietei bildējusi kristības, naudu saņēma nākamajā dienā, bet bildes pēc neskaitāmiem zvaniem un vēstulēm saņēma ilgāk kā pēc pusotra mēneša. Arī šajā gadījumā viņa izvairījās atbildēt uz zvaniem un vēstulēm.
Tā kā esiet uzmanīgi un neiesaistieties ar šo krāpnieci - Kristīni Poļakovu, dzimusi 1990.gadā, darbojas www.expresstudio.lv.

E eliotta 14.08.2012

Tas nav pirmais gadījums. arī es esmu bijusi pieteikusies pie viņas uz fotosesijām, tas tika atceltas reizes 5 vismaz.. tad laika apstākļi pa sliktu, tad laika nav, tad vispār vienkārši necēla telefonu un meloja, ka teleofons bijis pazudis, kaut gan es jau biju aizbraukusi uz norunāto vietu. Tad beigās, kad fotosesija sanāca, bildes bija jāgaida ļoti ilgi, vispār bija pazudusi, telefonu necēla, draugos neatbildēja, nekur neparādījās.. Vēstules speciāli nelasīja, kaut gan draugos bija bijusi, pat speciāli bija pasūtījusi draugos "actiņu", lai pēc tam neredz, kad viņa ir..
Biju dzirdējusi, ka citiem viņa bija sarunāta kā kāzu fotogrāfe, sākumā atteikusies stundu pirms ceremonijas, tad beigās tomēr atbraukusi, bildes mēnesi neesot atdevusi, vispār pazudusi. es nezinu, kas šitie pa gājieniem.

S sašutusī 15.08.2012

Nu redz, izrādās, ka ir vairāk cilvēku, kuri ir iedzīvojušies problēmās viņas dēļ, nekā es domāju.

G Gunillla 16.08.2012

Ļoti nesaprotams un melīgs cilvēks. Fotogrāfēja kāzas.. tik briesmīga pieredze. Naudu, protams, atļāvās paņemt uzreiz, taču pēc jaukā notikuma ir atdota tikai puse bildes.. un kvalitāte ne tā labākā. Otru pusi laikam neredzēt, un par bilžu apstrādi necerēt. Sākumā atrunas, melošana, beigās ignorēšana un pilnīga pazušana :( Cerams kādreiz cilvēks sapratīs, ka darot citiem nelāgas lietas, nekas labs nebūs...
Bojāt nervus arī vairs negribās tādu "mākslinieku" dēļ..
skumji

K krixis 23.08.2012

Man arī ir negatīva pieredze ar viņu. Man bija uzdāvināta fotosesija pie viņas, kura tā arī nenotika. Divas reizes sēdēju pie aizslēgtas studijas durvīm. Sazvanīt nebija iespējams, vēstules draugos nelasīja. Atsūtīja pēc tam kaut kādu atvainošanās sms un solījumu kaut kad tomēr sabildēt. Bet tā arī neko sarunāt neizdevās. Žēl. Gribēju rakstīt atlaižu portāliem, lai vairs nesadarbojas ar viņu, bet kaut kā noslinkoju...

N nuja 12.09.2012

šis cilvēks ir krāpnieks. arī bija sarunāta fotosesija pie šīs personas. taču piedāvājumā aprakstītais galīgi neatbilda reālajam. arī bildes jau divus mēnešus kā gaidu un nekā. vairs jau nemaz neceru.. taču šo lietu tā neatstāšu.. kādam vienreiz jānoliek šis skuķis pie vietas..

L lailenc 13.09.2012

murgs..arī man pirms nu jau 3 mēnešiem fotogrāfēja kāzas...nokavēja visu gatavošanās daļu, knapi paspēja uz cermoniju..laiciigi notinās, savāca naudu un pazuda..no sākuma bija soliijumi, bet tagad pazudusi ar galiem un uz bildēm sen vairs neceru...
rakstīšu iesniegumu policijā un aicinu arii citus riikoties taapat, jo vairaak sūdziibu būs, jo ātrāk kkas notiks!