Fotogrāfe Daiga Kalniņa - Slikts pakalpojums

Vēlamies brīdināt, lai cilvēki neiekrīt uz spožiem tituliem un godalgām. Izrādās, kāzas fotografēt nav tas pats, kas būt par foto žurnālistu un ķert mirkļus kartupeļu talkās.
Pirmkārt, attieksme! Zvaigzni atved, zvaigzni aizved, pie galda kā viesis aicināta. Apmaksāta. Pretī saņemam augstprātību, iedomību, izpaliek pat elementāra pieklājība- sasveicināties, iepazīties ar kāziniekiem! Tāda, kā tīša necieņas izrādīšana...
Neprofesionalitāte. Elementāri nostādīt viesus kopējai bildei , uzsmaidīt, piekoriģēt- kuru redz, kuru neredz... kā paši nostājāmies, tā noknipsēja... (vienaldzīgu seju, maigi sakot)! Turklāt, kopbildes- tā bija mūsu iniciatīva, ja paši neuzprasītos, viņa labprāt to izlaistu (man šķiet, zvaigznes prāt, tā nav LIELĀ MĀKSLA, līdz kurai viņai netīk nolaisties). Jaunajiem fotosesija bija- tas tiesa. Bet pārējie? Vecvecāki ar jaunajiem, mācītājs (arī tuvs draugs) ar jaunajiem? Vai mums bija jātver fotogrāfe aiz rokas un jālūdz bildīti? Es domāju, tas ir kāzu fotogrāfa darbs - atcerēties arī par pārējiem kāzu dalībniekiem. Mieles palika... Un kāpēc reizēm nevar izmantot zibspuldzi? Tie kas to dara ir muļķi? Bildes baznīcā būtu skaidrākas...
Naudiņu paprasīja (un, protams, dabūja) pirms pasākuma, bet fotogrāfijas (elektroniski, ne izdrukātas) nācās pagaidīt! Ne jau nedēļu, bet pusotru mēnesi.
Tāpēc, Daiga Kalniņa - tas ir riskants variants! Padomājiet, nepaļaujieties un ņemiet stingru iniciatīvu savās rokās (ja esat tomēr nolīguši)!

ē

I isana123456789 25.09.2018

Iespējams pati stulbākā atsauksme kāda ir lasīta. Bija iespēja iepazīties ar fotogrāfu slēdzot līgumu, izrunāt savas vēlmes. Darba meistari ir jābaro, tā nav ekstra un ar to varat nelepoties.
Kārtējā latviešu īpašība, ka ja kādam maksā naudu, tad automātiski cilvēks tiek verdzināts un nekas nepatīk.
Nepazīstu ne jūs, ne fotogrāfi, tikai pasmejos par to kāds stulbums valda mūsu vidū, meklējot vainu fotogrāfes sejā. Ja visu zinat vislabāk, kādēļ savas prasības neuzrakstījāt viņai iepriekš? Tik bieži precaties, ka zinat kā jābūt kāzās? Var jau būt:) uzskatu, ka esat pilnīgs idiots, iepriekš nevienojoties ar fotogrāfi par savām prasībām, īpaši par viņas seju un zibspuldzes prasību un to ka fotogrāfei visu dienu jākrīt ceļos, izsakot pateicības par ēdināšanu.
Bravo! Būtu priecājušies, ka tik ātri saņēmāt fotogrāfijas.
Paldies par šo sūdzību, labāk norādiet savu vārdu, uzvārdu, lai citi ar jums nesadarbotos un nejustos dzīvi parādā vai nedod dievs atnāktu ar nepareizu seju, savādāk jūsu apraksts izklausas pēc nesadarbojaties ar šo fotogrāfi, neatbilstoša seja, bildē ar zibspuldzi, vēl jābaro

ē Ēriks3 08.10.2018

Nabaga cilvēks!
Cik daudz Jūsos ir žults! Ja Jūs nepazīstat ne mani, ne fotogrāfi, tad ko Jūs vispār komentējat?
Savu sāpi par dzīvi izlieciet, lūdzu, sporta zālē, vai apciemojiet psihoterapeitu.
Es nelīstu komentēt svešas situācijas un aizstāvēt fotogrāfi, kuru nepazīstu.
Ja vien...

E Evanans 26.09.2018

Varu par šo divas lietas pakomentēt . Pirmā par zibspldzi ... Jūs pats esat fotogrāfs lai spekulētu kur izmantot zibspuldzi vai nē ? Ne visur ir izmantojama zibspuldze . Un ar vienu zibspuldzi lielā telpā nekad nepietiks lai būtu apmierinoš rezultāts no tās .
Un otrais - fotogrāfs NAV drukāšanas serviss . Domāju ka reti kurš drukās bildes . Priekš tā ir servisi kas specializējas uz to .

ē Ēriks3 27.09.2018

Evanan. Izlasi, lūdzu vēlreiz tekstu- par ko vispār runa.

M miķelis123 28.09.2018

Fotogrāfe tika informēta par vietas apstākļiem. Jebkurš profesionāls pasākumu fotogrāfs laikus sagatavojas, ņem vērā vietas abgaismojumu. Lai fotografētu vājā apgaismojumā bez zibspuldzes un saglabātu labu bilžu kvalitāti nepieciešama kvalitatīva, atbilstoša aparatūra, ja tādas nav, rodas jautājums - Vai fotogrāfe uztver savu darbu nopietni. Graudainas zemas kvalitātes bildes nav gluži tas ko sagaida nolīgstot kāzu/ pasākumu fotogrāfu.