Foto salons - Krāpšanās

Sveiki.Gribēju jūs brīdināt par Siguldas fotosalonu ( Vladimirs Tjurins) .Es iegādājos dāvanu karti 100ls viņa salonā.Viss skaisti, notika pirmā bildēšanās pateica, ka bildes pēc nedēļas būs gatavas 14 bildes un katra no bildēm pa trīs..Vis kārtībā, par to samaksāju 70 Ls...Kad paprasiju vai var ierakstīt diskā tās 14 bildes, viņš man atbildēja par 30ls.biju šokā.Jo viņa mājas lapā bija rakstīts 3.00ls...Redziet smuki mani apšmaucis naudu dabujis nu es varu staigāt ar zelta disku apkārt kur iekšā ir tikai 14 bildes...Viņš aizbildinājās ar to ka tas taču ir foto salons ko es gribot...Es jūs brīdinu...meklējiet labāku un neticiet visam kas rakstīts viņa mājas lapā, sadaļā -cenas..tur viss ir skaiti un lēti..bet pats viņš uzliek dārgas cenas..krāpnieks :(

D

T ToDaina 20.08.2011

Lūk tas ir īsts bizness! Tu esi zelta vērta!!!

T ToDaina 20.08.2011

Lūdzu nopublicē tās bildes, jo katrs gribētu aplūkot tādus dārgumus!

V valdis 17.01.2012

Viņa to karti nemaz nav pirkusi, bet vinnejusi konkursā!Par visu maksāja konkursa
organizātori.Un par 42 salona bildēm (14 kadri x 3) 70.00Ls nav tās dārgakais.Un ieraksts CD ar retušētam, gatavam bildēm viņai pašai nav maksājis ne santīma!Kapēc jamelo uz visu Latviju es nesaprotu!Un dāvanu karti tā arī neatdeva-sameloja, kā vēlāk ievedis.Kurš tad te ir krāpnieks?