Foto Colors - Skolu Foto

Foto Colors piedāvā savus foto pakalpojumus mūsu skolā un domāju, ka arī daudzās citās Latvijas skolās. Izgatavoto fotogrāfiju kvalitāte in vienkārši briesmīga, nofotografēts neprofesionāli. Izgatavotie kalendāri ir tik nekvalitatīvi - kā par tādiem vispār var prasīt samaksu! Visiem silti iesaku neizvēlēties nezivēlēties šo firmu!!!!

P

A aija-br 29.03.2015

Šogad meitu dārziņā bildējis Fotocolors. Ar nepacietību gaidīju, kad varēšu redzēt bildes. Šiem ir cita kārtība - iedod kodu, tu apskaties, izvēlies un samaksā.
Pirmkārt jau bildes mājaslapā ir diezgan mazas un līdz ar to tā īsti saprast, cik labi izskatās bērns, ir grūti.
Otrkārt grupiņas kopbilde izskatās briesmīgi! Vismaz pie pasūtīšanas. Mēs ģimenē esam šokā! Izskatās kā amatierfoto - bildēts uz plikas dārziņa tapešu sienas, nekādu uzrakstu, aksesuāru un kur nu vēl fonu! Gaismas arī diez ko labas neizskatās. Gribu redzēt kā izskatīsies bildes, kad būs taustāmie varianti saņemti. Taču pagaidām ļoti nepatīk!
Protams, ka visi esam pieraduši pie Berga un Mārītes fotokompānijas kvalitātes, bet nu šiem līdzi neturēt!