www.sudzibas.lv Foto Angels Naudas slaukšana

Fotoangels.lv - Naudas slaukšana

Ja man būtu iespēja izvēlēties - nekad neizvēlētos šo fotostudiju. Bet, diemžēl, bērnu dārzi un skolas nemēdz pētīt atsauksmes pirms izvēlēties firmas.
Jā, bildēs bērnam acis vaļā, bet bildes ir tādas it kā fotogrāfam acis bija ciet kad bildēja. "bezmaksas" ir tikai viena bilde, un nevar izvēlēties, kura no bildēm būs bezmaksas. Kāpēc tika izvēlēta tieši tā bilde - jāiet pie pareģa.
Fons nav balts, bet tie paši zaļie vēmekļi kā citām firmām.
1,80 eur par fotogrāfiju, +5% komisijas maksa par maksu ar karti, +2,60 eur (!) par piegādi, jo atšķirībā no citām firmām - fotoangels.lv nevīžo piegādāt bildes uz bērnu dārzu.
Un maksājot 1,80 eur par 10x15 cm bildi es nesaņemu apmaksātās bildes digitālajā veidā. Fotoangels.lv dāsni dāvina vienu bildi. Kāds bija mērķis rādīt bildes digitālajā veidā? Lai papildus naudu dabūtu par lejuplādēšanu. Bildes tik un tā ir sūdīgas. Nav jau tā, ka es varu paskatīties bildes un pateikt - nē, tas nekam neder, brauciet vēl reiz bildēt. Tik un tā palieku pie tā paša kas ir.
Naudas slaukšana konkrēta.

N

Kolta 14.05.2018

Kas ir zaļie vēmekļi?

Sūdzība saprotama, taču nav saprotams, kur ir problēma?
"Ja man būtu iespēja izvēlēties" - kurš jums ir liedzis iespēju atrast kārtīgu fotostudiju, sarunāt ar bērnudārza vadītāju laiku un uztaisīt fotosesiju.
"...pētīt atsauksmes pirms izvēlēties firmas" - šīs firmas pārsvarā pašas ierodas un piedāvā savus pakalpojumus.
"Naudas slaukšana konkrēta." - protams, jūs laikam taču arī nevēlēsieties strādāt bez maksas.
Tā ka nav nekādas problēmas. Nav jau '80 gadie, kad normāls fotoaparāts bija tikai retajam. Vienkārši, ja gribi slinkot - maksā. Var mierīgi sarunāt ar b/d vadītāju, sapulcināt bērnus, un visiem vecākiem, kuri to vēlas, uzrīkot kopīgu fotosesiju, pie kam bez lieka stresa, ko izsauc svešs fotogrāfs. Un pēc tam mainīties ar bildēm. Bildes 10x15 izmaksās vidēji 0,20 EUR.