www.sudzibas.lv Foto Angels slikts serviss

Foto Angels - slikts serviss

Bildes ir sliktas kvalitātes.Mājaslapa ir nesaprotama. Ilgi jāgaida bildes.
Pasūtīju bildes vienreiz atzīmējot pasūtījuma lapā-dārziņā. Tad pēc fotogrāfēšanās mums iedeva lapiņas kur bija norādīts, ka jāsamaksā internetā. Mājaslapā trīs reizes centos noformēt pasūtījumu. un samksāju (nebija lēti), Beigās nesaņēmu nevienu, ne otru vēlamo bilžu komplektu, jo izrādās ka nebiju izlasījusi ( kaut kur maliņā) noteikumus. Zvanīju viņiem un viņi man paskaidroja ka esmu samaksājusi par digitālajām bildēm. Pajautāju vai tomēr nevaru saņemt bildes izprintētā veidā, man atbildēja ka viņiem ir daudz citu pasūtījumu un viņiem nav laika ar mani krāmēties. Uztājīgi jautāju tomēr rast citu iespēju, bet atkal man laipni atteica AR TEKSTU, KO PASŪTĪJI, TO SAŅĒMĀT. Kur ir problēma viņiem uztaisīt bildes un atsūtīt tās? Es pat biju gatava vēlreiz maksāt, bet viņiem laikam pasūtījumu ir daudz un viens vairāk vai mazāk viņiem lomu nespēlē.
Un jūsu pārspīlēti jautrās atbildes inetrnetā uz citām sūdzībām, diemžēl, neatrisina jūsu problēmas ar neapmierinātiem klientiem. Un nē, es neesmu kāds no jūsu konkurentiem, Es esmu vienkārši kāda bērna mamma, kura palika bēz sava bērna bildēm.

Atbilde no Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 22.11.2017

Labs vakars,

Pasūtījumu veikšanas laiks ir norādīts sistēmā, kā arī detaizēta instrukcija, kā to izdarīt.
Pie tam ir atsevišķi izcelta informācija par to, kādas bildes pasūtiet - digitālās vai izdrukātā veidā.
Kā arī pēc pasūtījumu izvietošanas laika ir iespēja lejuplādet pasūtītās bildes vai arī pasutīt to izdruku kādā no Fuji saloniem.

Kā arī nav skaidrs, kur un kādās lapiņās jūs norādījāt pasūtījumu, jo mums NAV pasūtījumu uz lapiņām.
Laikam sajaucāt ar kādu citu fotostudiju.

Ja tomēr tie bijām mēs, un vienkārši ne visai skaidri aprakstījāt situāciju, tad lūdzu atsūtiet savu fotosesijas ID un savas vēlmes uz [email protected] un mēs izpētīsim jūsu lietu detalizēti un palīdzēsim atrast risinājumu.

Kas attiecās uz pasūtīšanas interfeisu, tad mēs to nemitīgi uzlabojam un uzklausām visas vecāku vēlmes. Pavisam jaunā versija jau būs pieejama nākamajā gadā.

Ar cieņu,
FA komanda