www.sudzibas.lv Foto Angels Slikts, nekvalitatīvs serviss

Foto Angels - Slikts, nekvalitatīvs serviss

Absolūti neprofesionāls pakalpojumu sniedzējs. Foto attēli bērnu dārzā uzņemti tik neprofesionāli, ka tādiem ir vieta aušvices koncentrācijās nometnes vizītkartē, nevis foto albūmā. Albūma Cena ar pāris fotogrāfijām pāri pa 30 eur. Dīrā 4,5 eur par vienu bildi.
Bērni neizskatās pēc sevis - nevar atpazīt. Nekvalitatīva foto tehnika, uzspiestas grimases, statiski, samocīti un nesmaida. Bērniem nedabīgi foto (!) . Šim uzņēmumam no publiskiem foto un ciemošanās izglītības iestādēs ir jāturas pa gabalu. Arī šeit skatos, ka viedokļi pārsvarā sakrīt - neizvēlaties šo pakalpojumu sniedzēju, tas nav tā vērts

28.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 02.03.2023

Labdien,

Diemžēl katram no mums var gadīties kāda sliktāka diena un bērns var atteikties smaidīt bildēšanas laikā.

Ja bilde lliekās neizdevusies, tad mēs nepiespiežam to nopirkt. Jūs varat iegādāties citu bildi vai arī nepirkt neko un saņemt vienu bezmaksas bildi digitālā un drukātā veidā.

Jā, pat ja neko nepasūtīsiet, jūs to saņemsiet!

K

Komentāri (5)

Ну на словах про фото говорить как-то неубедительно. Может есть реальрый пример как они работают и как должно быть?

K Kviesis 01.03.2023

Bērni neizskatās pēc sevis - nevar atpazīt. Nedabīgas grimases, statiski, samocīti un nesmaida. No uzņemtajiem attēliem - nav no kā izvēlēties. Neviena no 20 bērniem uzņemtajiem foto nav pasūtīšanas vērti - bērni kā mūmijas

F Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 02.03.2023

Diemžēl nevaram piekrist tādiem salīdzinājumiem, neredzot par kurām bildēm iet runa. Lūdzu iesūtiet detalizētu informāciju mūsu atbalsta dienestam un mēs veiksim kvalitātes pārbaudi, kā arī izskatīsim iespēju veikt uzlabojumus procesā, ja tie būs nepieciešami.

K Kviesis 02.03.2023

Bija iespēja redzēt visu tās dienas bērnu fotogrāfijas. Te nav runa par sliktu garastāvokli, vai bērna atteikšanos smaidīt. Jūsu uzņemtajos foto attēlos NEVIENS, atkārtoju NEVIENS bērns nesmaida. Nostādīti kā mūmijas - vai tad fotogrāfam tas nav jāpamana? Attēli neviens no tās dienas visai grupai, izņemot audzinātājas foto, nav uzskatāmi par izdevušos

K Kviesis 03.03.2023

Zinot, ka konkrētajā dienā plānota fotografēšanās, jēdzīgāk ir kādam no vecākiem (kurš prot rīkoties ar foto kameru) paņemt nomā uz vienu dienu jēdzīgu verķi ar lēcu (a7sII-III, +f2.8) (būs kopā ap 40-60 EUR viena diena), un sabildēt pašiem. Pēc tam grupiņā lejupielāde no failiem un lieta darīta - rezultāts ar garantiju būs labāks, jo atbildība šajā gadījumā ir lielāka. Tā 1-2 stundas sabiedriskā darba neko daudz neizteiks. Man, piemēram, ir fotografēšanas stāžs 25 gadi. Uzreiz pamanu, par ko ir vērts maksāt, un par ko nav..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes