www.sudzibas.lv Foto Angels Slikts, nekvalitatīvs serviss

Foto Angels - Slikts, nekvalitatīvs serviss

Absolūti neprofesionāls pakalpojumu sniedzējs. Foto attēli bērnu dārzā uzņemti tik neprofesionāli, ka tādiem ir vieta aušvices koncentrācijās nometnes vizītkartē, nevis foto albūmā. Albūma Cena ar pāris fotogrāfijām pāri pa 30 eur. Dīrā 4,5 eur par vienu bildi.
Bērni neizskatās pēc sevis - nevar atpazīt. Nekvalitatīva foto tehnika, uzspiestas grimases, statiski, samocīti un nesmaida. Bērniem nedabīgi foto (!) . Šim uzņēmumam no publiskiem foto un ciemošanās izglītības iestādēs ir jāturas pa gabalu. Arī šeit skatos, ka viedokļi pārsvarā sakrīt - neizvēlaties šo pakalpojumu sniedzēju, tas nav tā vērts

28.02.2023

Atbilde no Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 02.03.2023

Labdien,

Diemžēl katram no mums var gadīties kāda sliktāka diena un bērns var atteikties smaidīt bildēšanas laikā.

Ja bilde lliekās neizdevusies, tad mēs nepiespiežam to nopirkt. Jūs varat iegādāties citu bildi vai arī nepirkt neko un saņemt vienu bezmaksas bildi digitālā un drukātā veidā.

Jā, pat ja neko nepasūtīsiet, jūs to saņemsiet!

K

K Kviesis 02.03.2023

Bija iespēja redzēt visu tās dienas bērnu fotogrāfijas. Te nav runa par sliktu garastāvokli, vai bērna atteikšanos smaidīt. Jūsu uzņemtajos foto attēlos NEVIENS, atkārtoju NEVIENS bērns nesmaida. Nostādīti kā mūmijas - vai tad fotogrāfam tas nav jāpamana? Attēli neviens no tās dienas visai grupai, izņemot audzinātājas foto, nav uzskatāmi par izdevušos

A Augusts 17.05.2023

Eu, kviesi, kā tu varēji redzēt visas bērnu bildes?
Ja tu redzētu citu kompāniju bildes, tad vispār akls paliktu, tur fotogrāfi nemaz nesaprot kas ir skolu fotogrāfēšana un visi bērni raud, vecāki gaida bildes mēnešiem, kvalitāte kā ar nokias 3310 bildēts, apstrāde pārspīlēta un cenas attiecībā pret kvalitāti ir kosmoss, no citas planētas.

Interesanti cik tev gadu, kviesi, jo man šķiet ka koncentrācijas nometnē tu neesi bijis, šķiet ka pa vakariem tu stipri dzer, ja vari ko tādu izdomāt. LOL

K Kviesis 03.03.2023

Zinot, ka konkrētajā dienā plānota fotografēšanās, jēdzīgāk ir kādam no vecākiem (kurš prot rīkoties ar foto kameru) paņemt nomā uz vienu dienu jēdzīgu verķi ar lēcu (a7sII-III, +f2.8) (būs kopā ap 40-60 EUR viena diena), un sabildēt pašiem. Pēc tam grupiņā lejupielāde no failiem un lieta darīta - rezultāts ar garantiju būs labāks, jo atbildība šajā gadījumā ir lielāka. Tā 1-2 stundas sabiedriskā darba neko daudz neizteiks. Man, piemēram, ir fotografēšanas stāžs 25 gadi. Uzreiz pamanu, par ko ir vērts maksāt, un par ko nav..

A Augusts 17.05.2023

Eu, Kviesi- kurš maksās par fotoaparāta īri? Bez gaismām fotogrāfesi? Vienā dienā visus bērnus nobildēsi? Bildes neapstrādātas vecākiem dosi? Kurš no vecākiem mācēs fotogrāfēt ar tevis nosaukto fotoaparātu? Varbūt tu pats ar 25 gadu stāžu, kurš laikam nekad nav bildējis ar studijas gaismām? Kāpēc tad tu tā nedari, ja tas ir jēdzīgāk? Un rezultāts nebūs labāks, jo manis iepriekš minētais ir svarīgs kvalitātei, tāpec jau izvēlas fotokompānijas nevis vecākus kas bildē mānus mērnus. Un ko darīsi ar eloktronisko fotogrāfiju failiem- telefona saglabāsi un kad mainīsi iekārtu visas bildes pazudīs, vai tomēr jēdzīgāk uzaicināt fotokompānijas un viņi tavā vietā visu izdarīs, gan nofotogrāfēs, apstrādās bildes , izdrukās bildes un iedos tev rokās?!