www.sudzibas.lv Foto Angels Slikta foto kvalitāte, kas vedina uz neprofesionālismu

Foto Angels - Slikta foto kvalitāte, kas vedina uz neprofesionālismu

Labvakar.
Noteikti nevienai skolai vai dārziņam neiesaku šo kompāniju, lai bildētu individuālās vai kopbildes. Fotogrāfijas ir nekvalitatīvas, drūmas, bērni izskatās ne pēc sevis. Un tas ramītis neglābs to foto.
Gan paši skolēni ir neapmierināti, gan vecāki, kas atver piedāvājumu, nu tik pasūtīšu, bet sūtīt nav ko. Jo izskats nekāda. To nevar salīdzināt ar mārītes foto vai berga foto. Un šāds viedoklis ir skolēniem vismaz no 3 skolām.
Jums tiešām nevajadzētu savus pakalpojumus piedāvāt skolām. Tas nav jūsu. Varbūt individuālās studijā ir ok, bet ne mācību iestādēs.

Larisa

F Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 19.12.2017

Labdien Larisa,

Paldies par informāciju. Lūdzu norādiet savu skolu vai bērnu dārzu, lai varam pārbaudīt to arī mūsu pusē.
Kas attiecās uz bērnu bildēm, tad mēs bildējam vairāk nekā 50 000 bērnu. Esam redzējuši visādas grupiņas - gan jautras, gan bēdīgas, gan nākamos fotomodeļus, gan ļoti kautrīgus bērnus. Mēs patiesi cenšamies darīt savu darbu un izskatām katru sūdzību, lai uzlabotu savus iekšējos procesus.
Ja definēsiet vairāk detaļas, tad varēsim reaģēt.

Ja paliek bez tām, tad uztveram šo sūdzību par mūsu mīļo konkurentu darbībām, jo:
1. Nav norādītas nekādas konkrētikas.
2. Neesam saņēmuši nedz zvanu, nedz arī epastu no jums ar fotosesijas numuru.
3. Neesam saņēmuši ziņu mūsu Facebook lapā.

Kas attiecās uz bildēm lielā formātā, tad tās ir pietiekami lielas, lai visu varētu apskatīt.
Kā arī bildes tiek apstrādātas un tas, ko redzat sistēmā ir tikai bildes šablons.Tur tā arī rakstīts.
Pēc pasūtījuma tās apstrādā dizaineris, kas padara tās pavisam pavisam smukas, kā arī pārbauda vai viss kārtībā ar kopbildi. To mēs garantējam.

Par konkurentiem neko nekomentēsim. Pateiksim tikai vienu lietu - atšķirībā no citām kompānijām, jums ir izvēle pirms pasūtījuma un apmaksas veikšanas. Pie brāļiem sākumā samaksājiet un tad saņemiet bildes, lai tās apskatītu. Tas gan nav labi attiecībā uz klientu.

K Kristina M 07.11.2019

Īstenība mums vecākiem nav variantu...no vissbriesmīgākājiem bildēm jāizvēlās labāko???
Šaraškina kontora.

M MarijaF 19.12.2017

Saņemot bērnudārzā vai skolas pirmajās klasītēs bērna foto (neatceros vai Mārītes vai Berga) biju apmierināta, jo patika, ko redzēju. Atverot pirms pasūtījuma jūsu fočētās, nu bēdīgi bij skatīties uz rezultātu.
Arī māsas bērna foto izvēle, pirms pasūtīšanas, bij bēdīga. Bērns pats negrib tādas bildes, tikai par atmiņu ir spiests paņemt klases kopbildi, kas arī ir tālu no ideāla.
Jūs varētu pielīdzināt Anša Kluča fočēšanas manierei, bet ir mazliet labāk. Jo tam fotogrāfam uzticētu laikam tikai bēres fotografēt, bet viņš ar savu "neprasmi" ir līdis bērnudārznieku fočēšanas lauciņā. Āmen, šitādam uzticēt izlaiduma diplomu fočēt.

A AnvoyT 19.12.2017

Tikko kā reiz izpētīju meitas foto albumu, ar visām individuālajām un grupas bildēm. Katru gadu tas pakalpojuma sniedzējs dārziņā mainās, tas laikam atkarīgs no tā, kā paši uzņēmēji piesakās bildēt dārziņā, neviens viņus neaicina, paši nāk. Nu lūk, no četrām grupu bildēm tikai viena ir tāda šausmīgi drūma, tāda, kurā pusei bērnu velk uz raudāšanu, tās pašas sesijas individuālajos foto mans bērns ar tik nopietnu seju, ka bail paliek. Fotografēja Berga foto. Bet tāda drūmā tikai viena, otra ar smaidiem un mīkstajām mantām. Turpretī pagājušā gada Foto Angels sesija jautra, krāsaina, ar varavīksnēm un košu fonu, visi bērni smaida. Visas kompānijas liek filtrus un pēcapstrādi (kas pati par sevi ir neprofesionālisma pazīme), viss atkarīgs no fotogrāfiem un uz sezonu, cik esmu dzirdējusi, šīs lielās kompānijas ņem visus fotogrāfus, kas ir gana drosmīgi, lai fotografētu bērnus. Ne visi fotogrāfi ir ar tādu ķērienu, bet darba rokas vajag. Domāju, ka ne jau kompānija vainīga, bet konkrētais foto meistars, kas trāpījies. Jo ir neprofesionāļi arī Jūsu mīļajā Bergā un gan jau arī kāds ar trīcošām rokām un šķību aci piestrādā citur. Bet ja par bērnu fotografēšanu, tad tur tiešām ir jābūt talantam, jo īsts bērnu fotogrāfs izspiedīs no pat vishistēriskākā un bailīgākā bērna īpaši platu smaidu un noķers vislabāko momentu, perfektā apgaismojumā un no labākā leņķa. Esmu bijusi tādā sesijā, kurā fotogrāfs tēlo vardīti, rukšķ un pēkšķina, slavē un liela, lai tikai dabūtu labāko kadru. Un dara to tik izcili, pragmatiski un profesionāli, ka nav žēl pat par bildi samaksāt vairāk. Tā kā, Foto Angels neliels akmentiņš Jūsu dārziņā - vajag labāku personāla atlasi, lai tie sliktie, neprofesionālie fotogrāfi tiek citiem, bet Jums tie labākie! To arī novēlu Jaunajā Gadā. :)

F Fotobrīvība 12.09.2018

:D :D :D :D :D :D Jūs vispār ziniet cik tiem nabaga zēniem maksā par Jūsu bērnu fotogrāfēšanu? Varbūt nākamreiz vienkārši izsauciet personīgu fotogrāfu un iedodiet dzeramnaudu, un Jūsu bērns būs fantastiski smaidīgs visās bildēs kā arī pats fotogrāfs.

medina 11.09.2018

Es savukārt saskāros ar sašutumu par cenām,jo atverot bērna bildes varēju tās iegādāties par 1.80 euro gb(lētākais variants) ,vai izdevīgāk visas 8gb digitālā formātā pa 12 euro,atverot sadaļu komplekti man netika piedāvātas izvēles iespējas bet gan tikai viens komplekta veids par 24.90 euro.Un kad izlēmu paņemt tikai 5 foto ieskaitot klases kopbildi un apmaksāju to tad atkārtoti ejot komplektos pēkšņi parādijās arī citi varianti-esmu nikna,jo vainu sistēmas klūdas pēc vai man neizprotamu iemeslu dēļ es tiko iegādājos 5 foto pat 10 ar kapeikām euro kaut varēju dabūt komplektu kurš diemžēl parādijās sistēmā pieejams tikai vēlāk.

F Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 12.09.2018

Labdien Medina,

Mūsu piedāvāto cenu līmeni ietekmē izejmateriālu cenas, kas aug katru gadu.
Kā arī, atšķirībā no citām fotostudijām, darbojamies tikai oficiāli un maksājam nodokļus valstij.
Igaunijā fotosesija bērnam maksā 25 EUR, Lietuvā bilžu cena var būt arī 3 EUR.

Mēs dodam iespēju izvēlēties un nopirkt tās bildes vai produktus, kas patīk visvairāk.
Drīzumā iestartēsim jaunu pasūtīšanas sistēmu, kas būs pārskatāmāka un vēl ērtāka.

Kā arī droši variet rakstīt mūsu ofisa vadītājai un viņa palīdzēs atrisināt jebkuru jautājumu: [email protected]

M Madara Lapiņa 16.09.2019

Mums bērnudārzā fotogrāfēšana būs 25.septembrī.Nu skatīšos vai pēc atsauksmēm atbilst tas ko redzēšu

S Sindija Pīrante 20.02.2020
slikts serviss

Kvalitāte slikta, apkalpošana slikta. nevienam neiesaku šo uzņēmumu!
Neviens neko nepaskaidro un samaksā lielu naudu lai tikai lejuplādētu bildes!

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020