www.sudzibas.lv Foto Angels Плохой продукт (календарь)

Foto Angels - Плохой продукт (календарь)

Купил у этой компании календарик с фотографией дочки. Всё хорошо за исключением календарика. Календарь без праздников и без именин. Считаю что продукт не соответсвует своей стоимости в 7 евро.

После не долгой переписки с компанией на их страничке в фэйсбуке получил следующий ответ:

Это не календарь президента за 7 евро, это календарь с индивидуальной фотографией. Основная стоимость там именно работа людей по ее созданию, а также налоги нашего любимого государства.

Не советую связываться с ними и тем более покупать прокурт низкого качества по завышенной цене.

20.11.2018

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 21.11.2018

Labdien,

Informējam, ka klients pasūtījumu sistēmā redz, kā izskatās kalendārs un ka tur nav norādi svētki.

Klientam tika informēts, ka saskaņā ar patērētāju aizsardzības likumu, viņam ir tiesības atgriezt preci un saņemt naudu pat bez paskaidrojumiem.

Klients atteicās atgriezt preci, pamatojot to ar vēlmi uzrakstīt sūdzībām.lv.

Klients salīdzināja cenu ar parasto kalendāru no veikala, par ko atbildējām, ka individuālas preces izgatavošanas izmaksas ir krietni lielākas, nekā tūkstošu lielā tirāžā izdrukātiem kalendāriem.

Uzskatām, ka izdarījām visu iespējamo, lai atrisinātu šo situāciju un klients nevēlējās neko risināt, izņemot kā rakstīt sūdzību.

Uzskatām šo sūdzību par nepamatotu un klienta uzvedību par rupju un nepieklājīgu.

W