www.sudzibas.lv Foto Angels Maldinoša info par papīra formātā foto pasūtīšanu

Foto Angels - Maldinoša info par papīra formātā foto pasūtīšanu

Kārtējo reizi skolā bērnu fotografēšanu veica šī foto studija, bildes ir briesmīgas, bet ok, vajaga jo fotografējas, izvēloties foto, papīra veidu, izmēru, pievienojot grozā, lai foto ielādētu par velti jāveic pasūtījums uz 20€, savādāk pie foto nav iespējams tik, ok, pasūtīju, apmaksāju pasūtījumu, izvēlējos piegādes veidu un gaidu. Un tur sākas problēmas, piegādes termiņš beidzies, kad sazinos ar foto studiju izrādās es samaksāju 40€ par digitālajām foto, ne papīra. Kad dod iespēju veikt pasūtījumu virs 20€ digitālā veidā, sanāk 2x samaksāju par digitālajām foto, kaut kad pievienoju foto grozam izvēlējos papīru, izmēru un piegādes veidu. Naudu protams neatgriež, foto nav.

05.12.2022

🐞

🐞 🐞 Biz 05.12.2022

Jā fotogrāfijas gribētos skaistākās, liela daļa nav saprotams kas ir fotografēts