www.sudzibas.lv Forumauto Kia Krāpšana, slikts serviss

Forumauto Kia - Krāpšana, slikts serviss

Nopirkam jaunu KIA Sportage no Forumauto dīleriem gadu atpakaļ. Pēc 10 000 km nobraukuma pirmo reizi mainījām pie viņiem eļļu. Pēc eļļas nomaiņas konstatējām, ka viss ir kārtībā- eļļa bija tīra un gaiša.
Otreiz braucām pie viņiem, kad mašīnai bija 1 gads (nobraukums 22 000 km). Pirms iebraukt Forumauto servisā apskatījāmies eļļu, tā bija melna un netīra. Tad mašīnu paņēma servisa darbinieki. Bija jāgaida 2 h. Tad viņi atdzina mašīnu un atnesa rēķinu uz 291 Euro, kurā bija uzrakstīts, ka ir nomainīta eļļa, eļļas filtrs, antifrīzs un bremžu šķidrums, kā arī tika veikta visas mašīnas apskate.Apmaksājām rēķinu un pirms braukšanas prom apskatījāmies eļļas līmeni. Eļļas krāsa kā bija melna, tā arī palika melna. Kad gājām skaidroties mums pateica, ka viss ir nomainīts, un melna eļļas krāsa ir no netīra motora. Viņi pateica, ka iekšmotoru nav mazgājuši un, ka mūsu mašīnai sistēmā ir pārāk daudz netīrumi, kas uzreiz ir izgulsnējušies eļļā. Tas ir tāds absurds, kā var būt netīrs motors jaunai mašīnai ar 22 000 km nobraukumu. Mašīnai pat ar 250 000 km nobraukumu izbraucot no servisa pēc eļļas nomaiņas, eļļas krāsa mainīsies pēc 1000-2000 km.
Pēc tādas situācijas ar eļļu varam tikai pieņemt, ka ne antifrīzs, ne bremžu šķidrums arī netika nomainīts.
Es esmu šokēta ar Forumauto dīlera izgājienu. Nevienam neiesaku iegādāties auto no šī dīlera, jo naudu paņem, bet garantijas apkopes NAV. Un apkopes personāls iztaisīja mūs ar vīru par idiotiem, stāstot tādas muļķības par eļļu.

O

C critical thinker 13.12.2017

jums tiešām šķiet, ka dīleris nav mainījis eļļu? nu, vienīgais iemesls varētu būt prātā jucis mehāniķis, kas gan ir maza iespēja

O Olga999 14.12.2017

Pēc bildes var labi redzēt, cik melna ir eļļa uzreiz pēc forumauto tehniskās apkopes!

Работяга 14.12.2017

Jums ella melna jo jus motoru nemazgajat.. tas ir alikumi no sienas motora... ella nevar but balta, nobraucat 10 000 km un balta ella tas nevar but..

O Olga999 15.12.2017

Ta izskatās eļļa (skat.bilde), Uzreizs pēc Forumauto tehniskās apkoppes. Mainot eļļu un eļļas filtru, eļļai jabut gaišai ne jau melnai ka tas ir bilde.

F Forumauto 27.12.2017

Forum Auto pienācīgā kvalitātē veica visus darbus, kas minēti darba uzdevumā. Faktiskai situācijai neatbilst Jūsu iesniegumā minētais attiecībā uz eļļas nomaiņu. Eļļa tika nomainīta. Eļļas krāsas maiņa, kā jau Jums tika izskaidrots Forum Auto servisā, nav pamats, lai apgalvotu, ka tās nomaiņa nav veikta.
Jūsu viedoklis attiecībā uz nomainītās eļļas krāsu tikai tad būtu izvērtējams kā arguments, ja tas būtu pamatots ar neatkarīga sertificēta eksperta atzinumu par eļļas kvalitāti.
Vienlaikus atgādinām, ka automašīnai ir ražotāja noteiktais garantijas termiņš un Forum Auto atbild par automašīnu visā tās garantijas termiņa laikā.

G Gatis Vitins 22.03.2018

Man Forumauto stāsta ka aizsvīdušas priekšējās lampas ar iztektu kondensātu ir ļoti normāla parādība un viss ir vislabākā kārtībā !

K Kaspars 05.06.2023

Man arī ir ļoti skilta pieredze ar šo dīleri! Garantija nestrādā, tikai ļoti retos gadijumos! Grabošas kēdes vietā, maina spararatu. Dīlera vainas dēļ nekad vairs neiegādāšos kia!