www.sudzibas.lv Forumauto Auto remonts

Forumauto - Auto remonts

Sievas autiņam KIA Picanto pazuda jauda un sāka braukšanas laikā dīvaini raustīties. Spied gāzes pedāli līdz grīdai, tas vei nu neuzņem apgriezienus, vai otrādi, tos uzņem,bet ātrumu neuzņem. Īsāk sakot mistika. Nolēmu griezties pie profiņim, galu galā reklamē sevi, kā KIA autiņu pārdevējs un pro serviss. Neņemot vērā, ka paša servisa darbinieks, kurš pieņēma manu auti'ņu remontam izrādija pilnīgu neieinteresētību, teica ka uzzvanīs pēc pāris dienām, kad uztaisīs diagnostiku. Pgāja nedēļa un nenocieties zvaniju jau es. Man atbildēja, ka tikko atraduši vainu, vai vēlos remontēt. Protams vēlējos, lai gan par remontu paprasija labu summu. Pateica man, ka autiņš jau šodien būs gatavs, ka man uzzvanīšot. Pienāca otrā diena un ap pusdienas laiku nesagaidījis nekādu info atkal zvanu es pats. man saka, ka autiņu tikko pabeiguši, lai braucu pakaļ. Kad ierados pēc mašīnas, apskatoto rēķinu plecus vien nocilāju, bet nu priecājos, ka vismaz galvas sāpes būs atkritušas. Rēķinā bez diagnostikām bija arī pat ierakstīts, ka meistars veicis 20km braucienu lai iztestētu vai viss kārtībā. Pietika man izbraukt uz ielas, kad sapratu, nekas pilnīgi nav mainījies, autiņš kauca, uz priekšu negāja, apgriezieni uzkāpj uz 4,5, motors mauro, bet ātrumu uzņem lēni, lēni. Nu jau nikns griežu ripā un braucu atpakaļ. Ieejot iekšā uzraiz prasīju, kā tad viņi to testēja, ja neiet autiņš. Atbilde - nu meistars ar tādu auto nekad nebija līdz tam braucis, lāga nesaprata vai autiņš neiet, vai tā tam jābūt. Opā, sanāk, ka es maksāju par viņu saucamomeistaru apmācību un eksperimentiem. Teicu lai taisa līdz galam un atrod vainu. Kad atkal pagāja nedēļa un neviens man no tā kantora nezvanija, kārtējo reizi zvanīju es pats. Atkal standarta atbilde. Jā, mēs tikko pabeidzām taisīt, tagad viss kārtībā. Kad iegāju pēc auto, rēķinā ieraudziju, ka viņi veikuši standarta tehnisko apkopi un nomainijuši sveces, filtrus, eļļas. Nu ok, ja jau tā bija vaina, nekādu problēmu. Samaksāju atkal kosmiskos ciparus par srvisa meistaru apmācību un braucu ārā no pagalma. Jau pēc simts metriem man bija skaidrs, ka autiņš, kā negāja, tā neiet. Atpakaļ vairs negriezos, jo baidijos, ka nevarēšu novaldīties un kādam sadošu pa rīkli. Kopā man noslauca ap 550 eiro, autiņu atgrieza tikai, kad pats to meklēju, zvanīju, interesējos, un galu galā nesataisija. Jā un starp citu, pat pēc pirmās reizes, kad bija skaidrs ka neko nav sataisījuši, man pat nepiedāvāja nekādu atlaidi nākamajam darbam. Attieksme graujoša, darbinieki vienaldzīgim mūļiem tikai noformē tev rēķinus un atā. Nkad uz turieni nedošos un citim arī neiesaku.

V vitols 07.01.2015

Visticamaak taa ir elektroniska vaina, tev jaadzen pie elektrikja pieredzejusha uz kompjuuterdiagnostiku tas tev izmaksas ap 30 euro, tad domasi ko talaak dariit.

Ar sitaam auto atstasanaam nepaziistamos servisos vajg uzmaniities, jo tev var pateikt, ka dzineju nomainija un piestadit rekinu, kadu vien veelaas un valstii nav neviena iestade, kur sados krapnieciskos gadijumos griezties peec paliidziibas, arii es esmu appists vismaz 2 reizes uz paaris simtiem.

A agrils 24.05.2018

Pilnīgi piekrītu. Viņi nekad, neko nezin, bija jādzird frāzes ka esam nelaikā un tā tālak.Forum auto Sia ir ļoti slikts autoserviss un apkalpošana. Nemākulīgi meistari un patiešām pēc remontiem vai apkopēm, pēc kaut kāda laika jābrauc atkārtoti uz remontu. Kaut kas ir sataisīts kaut kas ir sačakarēts. Mēs ar jaunu mašīnu 3 gadu laikā tur esam bijuši kādas 15-20 garantijas remontu un apkopju reizes. Mašīna ir pirkta jauna Forum auto operatīvajā līzingā. Vēl jāpamokās pusotru gadiņu un tad atdosim atpakaļ mašīnu un iesim ar lielu līkumu tam lielveikalu ratiņstumēju kantorim Forum auto Sia. Nevienam neiesaku apmeklēt to kantori bet domājiet paši.