FORSKOLIN/TVNET - KRĀPNIEKI

Heii, gribēju visus brīdināt par tvnet jaunākās reklāmas krāpšanām saistībā ar tievēšanas tabletēm forskolin http://sejas.tvnet.lv/dzive/569523-reklamraksts_kludas_del_vina_nometa_35kgnepērciet, atgādinu nepērciet šīs tabletes. No viņām parādās izsitumi uz vēdera un slikta dūša un svaru arī nevar nomests. Un vispār ir aizdoma, ka tas ir tās pašas green cofee tabletes.

E evka devka 12.04.2016

07.04.2016. izlasīju reklāmu tvnet.lv, laikam kā jau daudzi no mums, palasīju google krievu un angļu saitēs atsauksmes, biju apmierināta. pasūtīju preparātu, atzvanīju - visu solija atvest 2 dienās, taču cena bija jau ne 39 eur, bet 55 eur, jo tas izrādījās tikai uz 2 nedēļām. Piekrītu uz to pilnu kursu uz mēnesi 60 tabletes 55 eur, pieprasīja manu dzimšanas gadu, laikam pārbaudīja vai esmu pilngadīga, lai nebūtu pie kā piekasīties. Jau pirmdien man bija zvans no kurjera par to, ka viņš ir piebraucis un gaida naudu ārā. Laimīgā veidā tikšanos pārcēlu uz otrdienu, jo neatrados uz vietas. Izlēmu palasīt, ko tad Latvijā domā par forsklin :))))) izrādījās viņi ir vairāki veidi, dažādiem nolūkiem! PALDIES JUMS DRAUGI par brīdinājumu! atzvanīju uz tālruni 67798073 un pateicu, ka viņi esot krāpnieki! par to, ka man pat nepavaicāja kādu tieši forsklin man vajadzēja, jo ja man nebūtu rezultāta, kas arī nemaz nebūtu, vainu no sevis noņemt, jo es pati nezinot neprecizēju, ko tad es vēlējos un dzēru tabletes pret kādu citu hernju!!!! pa pilno izteicu, ko domāju un piedraudēju, ka drīz jūsu biznesiņam pienāks gals! mīlīga meitene sāka mani mierināt, ka viss ir labi, lai es neticu tiem meliem, mēs esam godīgi un tt. Es pateicu, ok-dodiet man mājas lapu ar pilnu aprakstu un kontaktiem! izrādījās nav!!!! paprasīju info no ražotāja un juridisko adresi, piedraudot, ka ja man nepatiks es iesūdzēšu jūsu kantori tiesā, un gribu precīzi zināt uzņēmumu, kurš atbildēs pa pilno! tomēr ja es kļudīšos, personīgi ienākšu katrā čatā un uzrakstīšu tās labākas atsauksmes un atvainošos par šaubām. Es ar viņu parunātu vēl kādu laiciņu, bet man solīja visu info tūlīt pat precīzi atsūtīt uz manu e-pastu, ko es gaidu pat līdz šim brīdim :))! zvanīju par sevi atgādināt, un nu jau vairs neviens neceļ un neko nesūta! urrāaa! ja man TOMĒR atbildēs, nokopēšu viņu atbildi šeit čatā! var būt es tiešām kļūdos!!!:)

7 72bitiite 21.04.2016

Neko arī nesagaidīsi, IZŅEMOT pēc apmaksas tikai piegādi, jo viņi ir KRĀPNIEKI!!! Visi komentāri katru dienu atkārtojas, paliek tie paši, tikai datumi mainās attiecīgi uz priekšu. Nekādas naudas atgriešanas nav un nebūs, pilnas muļķības. Visi sliktie komentāri momentā pazūd, paliek tikai tie, kuri raksta paši un slavē. Cilvēki izdomāti- Ilze Gricāne- ar tādu vārdu un uzvārdu cilvēks namaz neeksistē. Lai gan man nekādu sliktu sajūtu nebij, rezultāta protams arī nē. Ļoti labi nostrādāta reklāma, jo neviens sliktais komnetārs nepaliek. Otru reizi ieejot, tie pazūd! Par NAUDAS ATGRIEŠANU AIZMIRSTIET!!!

M martamarta78 25.07.2016

Redzu, ka daudz negatīva kursē protams šeit sūdzības.lv. Iepriekšējais lietotājs pēc apraksta, kā var saprast ir neapmierināts ar visu dzīvē :) Mans vīrs, un es lietojām Forskolin 4 mēnešus. Liekais svars mums katram aptuveni 20kg. Nometām pa 2 mēnešiem 10kg, tad trešajā mēnesī kādi kg atgriezās, jo aizbraucām atpūsties, un nelietojām vairs Forskolin, kā arī diētu neievērojām. Atgriežoties pabeidzām kursu, un 15kg ir nost man, un 17kg vīram. Ziniet es neticu šiem aprakstiem kuri sūdzās par nepareiziem telefoniem, sliktiem konsultantiem, un par kompāniju kopumā, bet gan nemin absolūti neko kas būtu reāli saistīts ar lietošanu, un efektiem, jo visdrīzāk nav jau lietojuši. No sērijas viena tante teica iznāk šeit vairumā. Neviens nezin ko JŪS esiet lietojuuši, kā esiet lietojuši, un vai vispār to esiet darījuši. Tādēļ, ja kāds raksta tiešām, ka ir lietojis ilgāk par mēnesi, un nav rezultātu, tad vai nu neievērojiet vispār nekādu diētu, jeb arī lietojiet kā pagadās. Man, un vīram nav vairāk vēlēšanās turpināt lietot Forskolin, jo 4 mēneši kopumā esam lietojuši, un man 15kg nost. Redzēšu, kā tālāk būs, pieaug atpakaļ, jeb nē, bet nu ziniet vajag arī diētu ievērot, un nevajag gaidīt par kādiem tur 50 eiro brīnumus gaidīt. Tas ir supplement un jebkurš sporta zāles instruktors Jums pateiks to pašu.

S Skaidrite 22.09.2016

Lietoju jau 7 dienas,labi,pat grami nekrīt,ko nu vēl runāt par kilogramiem,ari ēstgribā nav nekādu izmaiņu.Pirmo reizi pasutiju, kaut-ko tādu un muļķe ,ka neizlasīju komentārus.Tagad pašai ir kauns ,ka varēju uzķerties uz tādu krāpniecību.Kāpēc tiešām PTAC NEKO NEDARA ,LAI ŠOS KRĀPNIEKUS SODĪTU,es domāju ka viņu pienākums būtu tomēr pasargāt mus no šādu krāpnieku darbošanās.