www.sudzibas.lv Forauto T / c Olimpia

Forauto - T / c Olimpia

Sestdienas rītā, kamēr rindas nav, palūdzu nomazgāt virsbūvi ar vasku.Nodomāju, re kur labs variants - kamēr nopirksim šo to Rimi, tikmēr i auto būs tīrs.Cena visai nepriecēja, ja parasti pie mājas Imantā par šo pašu pakalpojumu maksāju 6.50 eur, tad šajā vietā prasa 8.50 eur. Atgriežamies pēc stundas, šis vēl mazgā. Hmm, nodomāju, kā tā, jo rindas nebija, atdevu atslēgas un aizgājām. Pieļauju, ka kāds tika iedzīts pa priekšu. Nu labi, uz galvas nelīst, pagaidīsim, lai arī 2,5 gadīgā meitiņa nepacietīgi pieprasa, ka ātrāk jābrauc pie māsīcas ciemos. :)Pēc laiciņa puisietis paziņo, ka gatavs, var nākt saņemt! Meitenes sasēdušās,, es vēl apeju auto, lai novērtētu darbu. Vērtējums - diezgan slapja, vajadzētu ar mitrumu uzsūcošo lupatiņu apslaucīt. Spoguļu stikliņi mirkst ūdenī, palūdzu, lai noslauka.Spoguļu korpuss stikla pusē švammi nav redzējis. Priekšējais buferis apakšā, kur vairāk jāpieliecas, nespīd, jo virsū vēl dubļi.Priekšējais kreisais spārns, no riteņa uz durvju pusi - nav mazgāts. Secinu, ka puisietis ir dikti steidzies, aicinu nu viņu labot savas kļūdas. A šis paķer sausu lupatu un sāk berzt no spārna un citām vietām nomazgātos dubļus! Es šokā! Pasaucu maiņas vecāko, kura uz vietas nebija, esot jāgaida. Atnāca kasierīte, mēģināja uzklausīt manu neapmierinātību ar pakalpojuma kvalitāti. Pienāca kāds mellīksnējas ādas krāsas Romu tautu pārstāvis un man sāk stāstīt, ka viņi esot apstrādājuši ar burvju ķīmiju, kuru atliekot vien noskalot utt utjp... Es saku, ka man tas pilnīgi neinteresē, es maksāju, lai man mašīna būtu nomazgāta tīra. Čigānēns sapratis, ka mani neapvārdos solās meklēt vecāko. Paskaidroju puisietim, ka dubļus vajag mazgāt ar putu švammi, un tad netīrumus noskalot. Eh, būtu licis visu pārmazgāt manā priekšā, ja vien meituks jau nevilktu uz kreņķi, ka nevedu pie māsīcas.Atmetu ar roku un aizbraucu prom. Vairāk tur NEKAD nebraukšu, un citiem arī neiesaku!

D