www.sudzibas.lv Fmdruka nekvalitativs un nekompetents darbs

Fmdruka - nekvalitativs un nekompetents darbs

Nerekomendeju drukat ielugumus Fmdruka! vini neieklaujas nekados terminos! izgatavojam pie viniem kaazu ielugumus. Parauga sagatavosanas laiku nokaveja par veselu dienu un vel kad ieradamies pakal paraugam taa vieta lai sanemtu normalu ieluguma paraugu vini steiga izdrukaja uz A3 lapas gan bildi, gan tekstu, ne salokot nekaa!
par gala variantu nemaz nerunajot.. vini keras pie drukasanas tikai tad, kad ieradamies un burtiski stavejam klat! un vel pilnai laimei vini balta papira vieta bija uzdrukajusi uz dzeltena... riktigs kaktukantoris!
es vel soreiz piegaju tam ar vieglu humoru, bet nu nevienai ligavinai nenovelu tadas mokas!

K

K kliente 03.11.2009

Manuprāt, FMdruka ir ļoti laba firma, kas orientējas ne tikai uz parastiem drukāšanas darbiem, bet arī veido fotoalbūmus, kanvas, kalendāus un daudzas citas ļoti kvalitatīvas lietas! Manuprāt iepriekšējai komentētājai bija stress sakarā ar kāzām, bet kopumā super aģentūra! Pati pie viņiem daudz ko esmu drukājusi un citiem iesaku!!!
Piegāde vienmēr laikā, attieksme - individuāla!!!

K Klients2 30.01.2011

Šausmīgs stāsts...

Z Zinaida 30.01.2011

Oni obi4no va6i zakazi vipolnjajut na tualetnoi bumage, razve bilo i po drugomu?Udivitelno!