www.sudzibas.lv Florinda Dāvanu saiņošana

Florinda - Dāvanu saiņošana

Vēlos padalīties ar savu negatīvo pieredzi dāvanu saiņošanā, Galerija Centrs puķu veikalā Florinda. Vēlējos iesaiņot dāvanu, sākumā bija doma par kasti, bet neatradām piemērotu izmēra kastīti manai dāvanai. Tad floriste man ieteica paņemt papīra maisiņu, aizlīmēt galu ciet un pušķi uzsiet. Piekritu. Izvēlējos maisiņu piemeklēju lenti bantei. Tā floriste pagriezusies ar muguru pret mani saiņoja manu dāvanu. Tad es ieraudzīju kas ir sanācis. Maisiņš aizlīmēts vienkārši pāri ar caurspīdīgo glancēto skoču, kas bija jau atlīmējies, bante vienkārši fenomenāla ( pievienoju bildi) banti es tiešām pati skaistāku varu uztaisīt. No dāvanu maisiņa cena noņemta netika. Un apkalpošana pati par sevi netā labākā, gaidīju labu laiku kamēr floriste sakārtos puķu pušķu zaļumus, kuri mierīgi varēja pagaidīt 5 min kamēr man šausmīgi iesaiņo dāvanu. Šajā vietā es esmu divas reizes saiņojusi dāvanas un abas neveiksmīgas. Abas reizes mājās savām rociņām saiņoju pa jaunam. Paldies par uzmanību.

K